در جلسه قرارگاه بیانیه گام دوم انقلاب مطرح شد

نماینده ولی فقیه در هرمزگان: بسیج دانشجویی میتواند در پیاده سازی فرامین رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم نقش اساسی داشته باشد

حجت الاسلام عبادی زاده ضمن بیان تاکید رهبر معظم انقلاب بر زمین نگذاشتن پرچم مطالبه گری و آرمان خواهی، برنامه پاتوق مطالبه گری بسیج دانشجویی در روزهای منتهی به انتخابات مجلس را مصداق واقعی این جمله رهبری دانست و از آن ابراز خرسندی کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / در این دیدار  که در تاریخ ١٣ خرداد و با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب و به میزبانی نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه شهر بندرعباس برگزار شد، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان و جمعی دیگر از مسئولین استانی حضور داشتند.

در ابتدا، رئوفی ضمن ارائه راهکار ها و مفهوم طرح اعتلای بسیج دانشجویی، گفت: مهمترین هدف این تشکل تربیت نیروی تراز انقلاب می باشد.

وی تلاش برای حل چالش های انقلاب اسلامی را رسالت بسیج دانشجویی دانست و افزود: بسیج دانشجویی زمانی میتواند در تراز حکمرانی انقلاب ظاهر شود که در بیرون از دانشگاه به این رسالت و مسئله محوری خود عمل بکند.

رئوفی در ادامه طرح مسئله محوری بسیج دانشجویی را مورد تایید رهبر معظم انقلاب دانست و ضمن بیان پنج گام اساسی آن، اظهار کرد: از اساسی ترین ویژگی های مجموعه بسیج دانشجویی، جامعیت چرخه مسئله محوری از احصا تا حل مسئله است و این گام ها میتواند به تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم کمک اساسی بکند.

در ادامه جلسه حجت الاسلام عبادی زاده ضمن بیان تاکید رهبر معظم انقلاب بر زمین نگذاشتن پرچم مطالبه گری و آرمان خواهی، برنامه پاتوق مطالبه گری بسیج دانشجویی در روزهای منتهی به انتخابات مجلس را مصداق واقعی این جمله رهبری دانست و افزود: بنده بسیار خرسند شدم از این که یک جمع دانشجو بدون جانبداری از شخصیت ها و گروه های سیاسی به مطالبه گری و آرمان خواهی مبتنی بر نگاه تخصصی و در تراز انقلاب از کاندیداهای مجلس میپردازند.
 
نماینده ولی فقیه در استان در ادامه با اشاره به جایگاه ویژه بسیج دانشجویی اظهار کرد: بسیج دانشجویی میتواند در پیاده سازی فرامین رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم نقش اساسی داشته باشد.
حجت الاسلام عبادی زاده همچنین جوانان را مخاطب بیانیه گام دوم دانست و افزود: اشاره  رهبر معظم انقلاب در این بیانیه بر جوانان است، فلذا بسیار اهمیت دارد که جوانان بتوانند جایگاه و وظایفشان در انقلاب اسلامی را از طریق این بیانیه یافته و در فضای اجرایی بدان عمل کنند.
در پایان مقرر شد، جلسات بعدی قرارگاه با تکیه بر نگاه تخصصی بر موضوعات مختلف تدوام یابد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار