جانشین خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی ممسنی:

پیروزی در گرو وحدت کلمه

همه‌ی ما در قبال این انقلاب مسئولیم، ولی نمایندگان مجلس که با آرای مردمی انتخاب شده‌اند مسئولیت سنگین‌تری دارند و هرگز کم‌کاری و تعلل و سستی پذیرفته نخواهد بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /مریم حیاتی، جانشین خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی ممسنی به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) و در خصوص مطالبه‌گری دانشجویان این دانشگاه از نماینده شهرستان در مجلس نوشت:إِنَّ أَکْرَمَکُمْ عِنْدَ اللَّهِ أَتْقَاکُمْ

«در حقیقت ارجمندترین شما نزد خدا پرهیزگارترین شماست»

مردی ازجنس ابراهیم

رحلت بزرگ مرد ‌‌تاریخ ایران‌انقلاب اسلامی "امام روح الله(ره)" بر عاشقان راهش تسلیت باد.

اسلام هرگز در تنگنا باقی‌ نمی‌ماند

وقتی روحیه خدایی باشد و سرباز جان بر کف شهادت و سعادت باشد و دفاع، اسلام تا ابد پیروز است.

امام روح الله (ره) نمونه‌ی بارز سرباز جان برکف اسلام است؛ کسی که ازهیچ قدرتی ابایی ندارد و از بی‌عدالتی و نژادپرستی بیزار.

وقتی منتهی الیه همه‌ی خواسته ها قرب الهی باشد، دیگر رسیدن معنی نمیدهد همانطورکه میفرمایند؛ ما مأمور به تکلیف هستیم نه نتیجه.

پیروزی در گرو وحدت کلمه

موفقیت بزرگ ملزم به پشتکار و وحدت است. همانطور که مردم ایران به ندای آزادی خواه امام خمینی (ره) پاسخ آری دادند و تمام‌ قد بر سر عهد خود ایستادند. نمونه‌ی بارز آن همین قیام پانزده خرداد است. و چه خون‌های پاکی که در راه این هدف ریخته نشد! هم در قبل از انقلاب و هم در دفاع مقدس شاهد فداکاری‌ها و از جان گذشتگی هایی هستیم که پشت پا زدند به هرچه تبعیض و نژادپرستی بود. امروزه درکشورهایی نظیر آمریکا که مدعی حقوق بشر بودند شاهد کشت‌ و کشتار افراد بی‌گناهی هستیم که از نظر نژاد متفاوت‌اند نه تقوا.

مجلس میراث گرانبها

همه‌ی ایثار و‌ از خودگذشتگی زمانی ثمر میدهد که در راس امور افراد با درایت و تقوی اسلامی قرار گیرند. همه‌ی ما در قبال این انقلاب و نهضت مسئولیم، ولی در این میان هستند کسانی که به مراتب مسئولیت سخت‌تر و سنگین‌تری دارند نمایندگان مجلس که با آرای مردمی انتخاب شده‌اند جزو این دسته‌اند و هرگز کم‌کاری و تعلل و سستی پذیرفته نخواهد بود؛ چراکه آسیب‌ها و ضررهایی را وارد می‌سازد که غیرقابل جبران است؛ مثل آتش سوزی دهدشت که عدم مدیریت صحیح درکنترل آن صدمه ی بزرگی به محیط زیست و منابع ملی وارد کرد.

و اما من مریم حیاتی به عنوان نماینده‌ی دانشجویان دانشگاه دولتی ممسنی، از نماینده ی محترم این شهرستان انتظاراتی دارم:

آقای انصاری! بنده و تمام دوستانم در دانشگاه دولتی خواستار افزودن رشته های دیگر و آوردن مقطع کارشناسی به دانشگاه آموزش عالی هستیم و با نظر به اینکه ادامه‌ی این رشته ها برای اکثریت دانشجوها در استان‌های دیگر امکان پذیر نخواهدبود.

و دیگر اینکه آقای انصاری! چرا شهرک صنعتی از رونق بیفتد و بلا استفاده باشد؟ چرا از نعمت خدادادی چاه‌های نفت ماهور میلاتی که بهترین نفت سبز شناخته شده است، درجهت پیشرفت استفاده نمیشود؟ چرا از پتروشیمی فقط یک تابلو باید نمایان باشد؟! چرا در شهرستان نورآباد با این حجم از توانایی و ظرفیت نخبگانی پذیرش و فراهم کردن امکانات رفاهی دانشگاهی و دانشجویی آنقدر در سطح پایین انجام می شود؟!!

من و تمام دوستانم چه در بسیج مستضعفین وچه در دانشگاه ها خواستار هر چه سریع تر رسیدگی به این امور خواهیم بود و برای محقق شدن این امور هرچه تلاش در توان داریم انجام داده و برای شما و همه‌ی عزیزان از خداوند قادر و توانا آرزوی موفقیت روزافزون میکنیم.

ومن الله توفیق

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار