یادداشت/حمید مؤدب؛

امام ما، امام خط‌شکن‌های بازی‌دراز و طلائیه

قیام خونین ۱۵خردادماه ۱۳۴۲ نیز سرآغاز سقوط حکومت طاغوت بود که موجبات وزش نسیم بیداری و نجات تدریجی محرومان و مستضعفان از سلطه ی شیطانی مستکبران، در فراسوی جغرافیای کشور را فراهم آورد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /حمید مؤدب مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور ممسنی به مناسبت ارتحال رهبر کبیر انقلاب، امام خمینی(ره) با بیان مطالباتی از نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی، نوشت:به نام خداوندی که روح الله را‌ از نوفل‌لوشاتو به تهران آورد

امامی داشتیم که عظمت خدا در خصوص یاری مستضعفان را دید و سیلی زد به صورت کدخدای دنیای سلطنت طلب‌ها و لیبرال ها و ملی گراهای مثلا مذهبی.

دیروز امام ما پوزه ی غرب و شرق را به خاک مالید و قدرت کوخ نشینان و مستضعفین جهان را به رخ دنیا کشید.

اما امروز مثلا خط امامی ها با شکم پر، تفسیر خواب میکنند که امام‌ مخالف مرگ بر امریکا بود و باید دُم کدخدای دهکده ی جهانی را ببینیم.

امام ما امام پا برهنه ها بود و مستضعفین را ولی نعمت انقلاب میدانست. امام ما چشم فتنه را کور کرد و خلع نمود ساده لوحی ملبس را.

امام ما فرمود دست و بازوی بسیجی ها را میبوسم
و هرگز دست نداد با فتنه گری و عکس یادگاری نگرفت با هیچ براندازی؛ تا زنده بود پای هیچ فتنه گری را به بیتش باز نکرد.

امام ما امام خط شکن های بازی دراز و طلائیه بود؛ امام ما امام آن کارگر روستا زاده بود؛ نه امام عافیت طلب ها و اشرافی ها.

امام خمینی(ره) را باید در صحیفه ی امام جستجو کرد.

آقایان!
با برند امام خمینی(ره) کلاه بر ندارید از سر امت!
مکتب امام خمینی(ره) را باید در کلام امام خامنه ای جست و باید از شهدای مدافع حرم آموخت طی طریق در خط امام را.

آقایان!
امام ما را خرج خستگی و پا پس کشیدنتان از آرمان های امام خمینی(ره) نکنید. امام خمینی(ره) تحریف شدنی نیست و اما سالها بود این صحنه های اعتراضات مردمی علیه دولت هایشان، در کشورهای مخالف آمریکا دیده میشد. جایی که دولتی بر خلاف سیاست های استکباری و سلطه جویانه آمریکا بر سرکار می آمد.

سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اختاپوس‌های رسانه‌ای غرب با فریب توده ها، کودتاهای رنگی و مخملی و نرم به راه می انداختند تا دولت‌های مستقل را سرنگون کنند.

نکته ای که بسیار اهمیت دارد، باتوجه به وضعیت کنونی اقتصادی کشور و وجود مشکلاتی اعم از بیکاری و فقر که درجامعه وجود دارد، از نماینده محترم شهرستان‌های ممسنی و رستم که خود فردی انقلابی هستند، خواستاریم که با توجه به ظرفیت‌های مهم این شهرستان‌ها مثل وجود باغات و مزارع مختلف و تنوع محصولات زراعی در شهرستان‌های ممسنی و رستم که میتوان از آن برای بهبود وضعیت اقتصادی این شهرستان‌هااستفاده کرد، استفاده کنند و بیش از نمایندگان قبلی در خصوص اشتغال جوانان و سایر عموم در این شهرستان‌ها اقداماتی نظیر راه اندازی کارخانه ها و واحدهای تبدیلی که در شهرک صنعتی نورآباد ممسنی و کارخانه قند رستم، هم برای جوانان و سایرین اشتغال ایجاد کنند و هم با این کار به وضعیت اقتصادی این شهرستان‌هاجان تازه ای ببخشند.

نیمه خرداد ماه یادآور دو رویداد مهم برای ایران اسلامی است.

۱۴ خرداد سالروز ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و ۱۵ خرداد یادآور قیام خونین سال۱۳۴۲است.

قیام خونین ۱۵خردادماه ۱۳۴۲ نیز سرآغاز سقوط حکومت طاغوت بود که موجبات وزش نسیم بیداری و نجات تدریجی محرومان و مستضعفان از سلطه ی شیطانی مستکبران، در فراسوی جغرافیای کشور را فراهم آورد.

امام خمینی (ره) شخصیتی بزرگ که باطهارت روح و عظمت ایمان خود، انقلاب اسلامی ایران را با قیام ۱۵خرداد۱۳۴۲ هدایت کرد و دربهمن ۱۳۵۷ به پیروزی رساند.

امایک نکته مهم؛ حالا این تجمعات بزرگ را در خود آمریکا لانه اصلی شیاطین جهانی میبینیم.

اما یک سؤال مهم:
آیا این اعتراضات منجر به براندازی حکومت شیطانی آمریکا خواهد شد؟

جواب:خیر، چون تنها جایی که آمریکا سفارت خانه ندارد تا برنامه براندازی را مدیریت کند خود آمریکاست.

«مارگریت سیمونیان» مدیر شبکه RT روسیه در اظهاراتی کنایه آمیز گفت: اعتراضات امریکا به تغییر رژیم در ایالات‌متحده نخواهد انجامید؛ زیرا امریکای دیگری نیست تا به براندازان کمک کند!

در سال‌های اخیر هیچ کودتا یا تغییر رژیمی بدون دخالت امریکا رخ نداده است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار