برگزاری مرحله چهارم کمک های مومنانه در میناب/ رزمایش همدلی نمونه موفقی از ترویج گفتمان سازی جهادی است

مسئول واحد خواهران بسیج دانشجویی مجتمع آموزش عالی میناب گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مؤمنانه به نیازمندان، گروه جهادی حضرت زینب(س) بسیج دانشجویی این مجتمع اقدام به توزیع کمک های نقدی در بین خانواده های نیازمند کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /فاطمه حیدری در گفتگو با خبرنگار ناحیه گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک های مؤمنانه به نیازمندان، گروه جهادی بسیج دانشجویی حضرت زینب(س)، اقدام به توزیع کمک های نقدی، کرد.

مسئول واحد خواهران بسیج دانشجویی مجتمع آموزش عالی میناب افزود: با کمک خیرین و نیکوکاران مبلغ ۲ میلیون تومان در بین ۱۰ خانواده بیماران خاص و نیازمند، با هدف کم کردن دغدغه آن ها توزیع شد. 
 
وی تصریح کرد : بسیج دانشجویی با در اختیار داشتن عناصر جوان و مومن در گام دوم انقلاب، پیشرو و پیشگام گفتمان سازی جهادی است و رزمایش همدلی توانسته است نمونه موفقی از این مهم باشد.
 
فاطمه حیدری خاطرنشان کرد: بسیج دانشجویی میناب از ابتدای شروع رزمایش همدلی در مجموع مراحل قبل، ٢١٠ بسته معیشتی تهیه و بین نیازمندان توزیع کرده است.
 
حیدری ضمن اشاره به نقش بی بدیل زنان در انقلاب اسلامی بیان داشت: دانشجویان خواهر همواره نقش بسزایی در موفقیت ها و تحولات کشور داشته اند و از ابتدای شیوع کرونا نیز اقدام به فعالیت های جهادی کرده اند.
 
وی در پایان ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره اولین شهیده مدافع سلامت استان بیان داشت : شهادت بانوی پرستار آرزو باهو مصداق زیبایی از حضور پرشور، خالصانه و مخلصانه بانوان جهادگر در عرصه جهاد خدمت رسانی است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار