بیانیه

بیانیه بسیج دانشجویی دانشکده فنی قم

بسیج دانشجویی دانشکده فنی قم به مناسبت اتفاقات و تظاهرات اخیر آمریکا و محکوم کردن نژاد خشونت پلیس آمریکا نسبت به سیاه پوستان بیانیه ای را صادر کرد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / متن بیانیه به شرح ذیل است.

بسم الله الرحمن الرحیم
دولت های غربی و استعمار گر علی الخصوص آمریکا در طی سالیان متمادی رفتار های خشونت آمیز متعددی را با همنوعان رنگین پوست انجام دادند.

از جمله قتل عام و نسل کشی سرخپوستان و نظام ظالمانه برده داری سیاه پوستان.

در طول سالیان اخیر نیز همنوعان رنگین پوست ما در آمریکا همواره مورد آزار و خشونت وحشیانه پلیس آمریکا وعده ای از نژاد پرستان افراطی قرار می گرفتند.

و دولت آمریکا نیز بدون هیچ واکنشی بر این اقدامات غیر انسانی سرپوش می گذاشت.

متاسفانه هنوز هم این رفتار وحشیانه ادامه دارد و همانند کودکان مظلوم فلسطین که زیر چکمه های رژیم صهیونیستی جان می دهند، در این باره نیز شاهد سکوت جامعه جهانی هستیم.

رویکرد نژادپرستانه و فاشیستی که منجر به درگذشت جورج فلوید در شهر مینیاپولیس آمریکا در اثر شکنجه شد، نه تنها همه ما را غمگین کرده، بلکه به‌ عنوان یکی از دردناکترین مظاهر نظم ناعادلانه در سراسر جهان و همچنین نمایانگر روند رو به افول و فروپاشی نظام سلطه گر آمریکا می باشد.

همه ی ما فارغ از نژاد، زبان، رنگ، دین و مذهب، انسان هستیم و اگر ندای مظلومی در سرتاسر جهان شنیده شود وظیفه انسانی همه ما ایجاب می کند که این ندا را بدون پاسخ نگذاریم، بنابرین ما مردم مسلمان و نوع دوست ایران  در دفاع از حقوق همه بشریت از جمله رنگین پوستان مظلوم آمریکا، اقدامات وحشیانه پلیس آمریکا را محکوم می کنیم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار