با صدور بیانیه ای:

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستانهای بافت،رابر و ارزوئیه به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره)

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستانهای بافت،رابر و ارزوئیه به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی و قیام خونین پانزدهم خرداد بیانیه ای صادر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستانهای بافت،رابر و ارزوئیه به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی و قیام خونین ۱۵ خرداد بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

چهاردهم و پانزدهم خردادماه در تاریخ کشور، با نام و شخصیت گرانقدر و تاریخ سازی پیوند خورده است که انقلاب اسلامی ایران به عنوان معجزه قرن و انفجار نور در عصر جاهلیت مدرن تحت اراده و رهبری حکیمانه و پیامبرگونه ایشان رقم خورد و توانست شگفت انگیزترین تحولات و رخدادها را در مقیاس منطقه‌ای و جهانی پدید آورد.
نام امام خمینی(ره) همواره با نهضت زنده و پویای انقلاب اسلامی در دل‌های مستضعفین عالم توام با امید و اقتدار و صلابت و برای دشمنان و دیکتاتورهای شرق و غرب موجب ترس و دلهره است و با گذشت بیش از نیم قرن از حرکت الهی حضرت روح‌الله(ره) صدای آزاد زیستن ملل زجر کشیده پایه‌های حکومت دست نشانده‌های حاکمان زر و زور و تزویر را به لرزه افکنده است وچنانکه در می بینیم خط امام و آرمان‌های والای آن رهبر و راهنمای بزرگ؛ نقشه راه قیام‌های مردمی و جنبش‌های آزادیخواه است.
قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ سرآغاز شکل‌گیری روند سقوط نظام ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی و افول سلطه امریکا و استکبار جهانی در ایران است که ۱۵ سال بعد به رغم جنایت­‌ها و توطئه‌های بی‌شمار رژیم پلید و سفاک پهلوی به پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ۵۷ منجر شد و موجبات وزش نسیم بیداری و نجات تدریجی محرومان و مستضعفان از سلطه شیطانی مستکبران،در فراسوی جغرافیایی کشور را فراهم آورد.
باظهور انقلاب اسلامی، نسیم احیای مجدد اسلام ناب محمدی (ص) و دمیده شدن روح مقاومت و حق‌طلبی در جوامع اسلامی و جامعه‌ بشری، وزیدن گرفت امروزه به برکت آن مجاهدتها انقلابی بودن و انقلابی ماندن نه یک شعار بلکه یک نقشه راه در برابر هجوم دشمنان است.
 
اگر هر مستکبری از شرق و غرب عالم بتواند ما را از مسیر صحیح انقلاب دور کند و ارزش های انقلابی مان را در نظر ما بی ارزش جلوه دهد و مفاهیمی همچون استکبارستیزی، عدالت طلبی، حق‌جویی، مبارزه با فساد، خدمت صادقانه و بی‌منت و نظایر آن را سست و بی ارزش نماید، آنگاه خواهند توانست که این میراث گران‌بها را به بهایی ناچیز از دست ما خارج سازند و شکست این نقشه دشمن راهی جز رجوع همیشگی به آرمان‌های امام راحل(ره)و انقلابی بودن وانقلابی ماندن و پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی ندارد.
رمز ماندگاری انقلاب و نظام اسلامی را اطاعت از، ولی فقیه زمان و حفظ وحدت، بصیرت و ایستادگی ملی برابر دشمنان قلمداد و تأکید می کنیم: در شرایط خطیر امروز که انقلاب اسلامی در چهل و دوسالگی خود به برکت مجاهدتها و رشادت های شهدای عظیم الشأنی همجون حاج قاسم سلیمانی ها همچنان به مثابه یک موجود زنده و جاری به حیات بالنده و پربرکت خود ادامه می‌دهد و دستاورد‌های نوین آن استکبار جهانی را مقهور عظمت واقتدار خود ساخته است، توصیفات دقیق و پراهمیت امام حاضر انقلاب درباره امام راحل انقلاب به عنوان یک عنصر بازدارنده مقابل خط تحریف و انحراف، بایستی چراغ راه همه عاشقان امام و راه امام (ره) قرار گیرد که بر تارک آن این کلام می‌درخشد که: "امام خمینی یک حقیقت همیشه زنده است". نام او پرچم این انقلاب و راه او راه این انقلاب و اهداف او اهداف این انقلاب است. راه او راه ما، هدف او هدف ما و رهنمود‌های او مشعل فروزنده ما است.
در پایان ما دانشجویان این سرزمین  اعلام میداریم تا پای جان برای پیشرفت کشورشان و حل مشکلات مردم ایستاده‌ایم و شانه‌های دانشجویان، برای به دوش کشیدن بار سنگین مسئولیت‌ها به انتظار می‌نشیند. فرزندان روح‌الله و یاران رهبر فرزانه انقلاب، امروز و در آغاز گام دوم انقلاب تلاش خود را برای تحقق تمدنی بزرگ و مردم پایه به کار خواهند بست و با عزمی راسخ برای فتح قله‌های علم و دانش در دهه پنجم انقلاب، مقتدرانه گام خواهند برداشت چرا که ایمان دارند سرانجام این فرزندان روح‌الله هستند که وارثان زمین خواهند بود.
 
«والسلام علی من اتبع الهدی»
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستانهای بافت،رابر و ارزوئیه
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
ویژه ها
آخرین اخبار