فعال دانشجویی عنوان کرد؛

هدف غایی امام (ره)، زمینه سازی برای حکومت جهانی حضرت حجت(عج) بود

آذر افراز گفت: نجات ایران از حاکمیت طاغوت، دم دستی ترین علتی است که می شود برای قیام حضرت روح الله متصور شد؛ ضمن تایید این هدف، در واقع هدف غایی امام، زمینه سازی برای حکومت جهانی حضرت حجت(عج) بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مریم آذر افراز، فعال دانشجویی ضمن تلخ خواندن خبر رحلت امام بعد از گذشت سی سال به کام مردم ایران، گفت: رمز محبوبیت بی مثال امام بین مردم،خدا محوری امام در همه ی شئون زندگیش و محبت بی دریغش به مردم بود. امام،موّحدانه بر قلوب حکومت می کرد، این بود که نفوس را هم در ید اختیار داشت.

وی افزود: مردم حاضر بودند از همه چیزشان بگذرند تا رضایت امامشان را به دست بیارند. کسی که عمر و آسایش و رفاه خودش را هزینه کرد تا دنیا را ببرد به سمت آنچه که مطلوب خداوند هست، کمترین مزدش تصاحب قلوب مردم بود که خدا برای ایشان میّسر کرده بود.

وی در ادامه گفت: نجات ایران از حاکمیت طاغوت،دم دستی ترین علتی است که می شود برای قیام حضرت روح الله متصور شد؛ضمن تایید این هدف،در واقع هدف غایی امام، زمینه سازی برای حکومت جهانی حضرت حجت(عج) بود. اما اهداف ارزشمند امام با دنیاطلبی و زیاده خواهی های خیلی ها چه در داخل ایران و چه در سطح دنیا تعارض اساسی داشت، پس لازمه ی حفظ آنچه که با خون دل و نثار خون های پاک بی شمار حاصل شده بود این بود که زعیمی درخور،جای خالی امام را بعد از رفتنش پر کند و الحمدلله که حق به حق دار رسید و کسی زعامت امور را به دست گرفت که روح خدا در کالبدش دمیده شده و شخصیت ارزشمندی مثل علامه حسن زاده آملی درباره ی ایشان اظهار داشته که حتی مکروهی هم از ایشان سراغ ندارد.

آدر افراز گفت: وصیت نامه ی سردار دلها هم که خود از عاشقان پاکباخته ی کوی روح الله بود حجت را در این باره بر هر قلب مردی، تمام کرده که اول و آخر توصیه اش به صغیر و کبیر حمایت و اطاعت از ایشان بوده و امروز بعد از گذشت بیش از چهل ویک سال از پیروزی قیام امام و بعد از گذشت سی سال از عروج روح خدا به سوی خدا،ما جایی ایستاده ایم که تحقق هدف اصلی امام به نظرمان خیلی نزدیک می آید، آنقدر نزدیک که کافی است دستانمان را دراز کنیم و سیب سرخ رسیده ی ظهور را از درخت تنومند و کهنسال انتظار بچینیم و عطر دل انگیزش را با لذت، نفس بکشیم.  به امید آن روز

انتهای پیام/م

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار