مدیر رشد و کادرسازی بسیج دانشجویی فارس خبر داد:

استقبال بیش از ۱۴۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان فارس از طرح ولایت کشوری

مدیر رشد و کادر سازی بسیج دانشجویی فارس از استقبال بیش از ۱۴۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان فارس از طرح ولایت کشوری خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /مدیر رشد و کادر سازی بسیج دانشجویی فارس با اشاره به اینکه غنای فکری و معرفتی در دوران جوانی می تواند درخت حیات انسانی را برای سالهای سال پر ثمر نگه دارد گفت: در دنیای پر هیاهوی کنونی توجه به معنویت و معارف دینی، انسان شناسی و خداشناسی، خیمه گاه امن برای بشریت خواهد بود؛ فلذا قدم نهادن در این راه، قدم نهادن در مسیر انسان سازی است.


کاظم اسماعیلی با بیان اینکه اتفاق بسیار پر برکتی با عنوان طرح ولایت کشوری این روزها در فضای دانشجویی در حال طنین انداز شدن است، افزود: این طرح به همت سازمان بسیج دانشجویی کشور و با همکاری موسسه حضرت امام خمینی (ره)، بیست و پنجمین سال اجرای خود را میگذراند و خاصه مورد توجه و تاکید رهبر معظم انقلاب از باب انسان ساز بودن این دوره قرار گرفته است .

مدیر رشد و کادرسازی بسیج دانشجویی استان فارس ضمن دعوت از همه دانشجویان جهت آزمودن خود در بوته ارزشیابی این طرح، بیان داشت: تاکنون بیش از ۱۴۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه های استان فارس از این طرح استقبال نموده و ثبت نام کرده اند تا در فرایند آزمونهای مقدماتی و مصاحبه کارگروه های تخصصی ارزشیابی شوند .

کاظم اسماعیلی مسئول کانون طرح ولایت دانشجویی در استان فارس گفت: بیش از یکصد نفر از فعالین دانشجویی اعم از ادوار طرح ولایت و خادمین دانشجویی در قالب کانون طرح ولایت دانشجویی و تیم های مصاحبه در تلاشند که به حول و قوه الهی امسال این دوره بهتر از گذشته و با حضور ناب‌ترین دانشجویان استان فارسی در تابستان سال جاری در جوار مضجع نورانی ثامن الحجج علیهم السلام برگزار گردد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار