با همکاری بسیج دانشجویی صورت گرفت؛

مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان

مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان با حضور مسئولان دانشگاه ومسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /دکتر علی یعقوبی پور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان در مراسم تودیع و معارفه مسئول سیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان عنوان کرد: بسیج تشکل نیست و با همه کانون ها، انجمن های علمی، انجمن های اسلامی و تشکل های سیاسی متفاوت است.

وی با بیان اینکه همه خود را متعلق به بسیج می دانند، افزود: بسیج به هیچ حزب و جناحی تعلق ندارد و رنگین کمانی از آدم هایی با تفکرات گوناگون است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان با اشاره به اینکه بسیج دانشجویی جایگاه ویژه ای دارد، تصریح کرد: در زمینه جایگاه خاص بسیج دانشجویی همین بس است که رهبر معظم انقلاب عنایت ویژه ای به بسیج دانشجویی دارد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان با بیان اینکه مسئول پیشین بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان تعامل خوبی با مسئولان دانشگاه داشت، ابراز امیدواری کرد و گفت: بسیج دانشجویی این دانشگاه خوشنام تر و قوی تر از گذشته به فعالیت های خود ادامه دهد و بدانند مسئولان دانشگاه هم در کنار آنها قرار دارند.
وی با بیان اینکه بسیج یک قشر سرآمد است، ادامه داد: کار بسیج دانشجویی ارزشی و ماندگار است و برای حفاظت از آرمان های نظام و انقلاب فعالیت می کند.
دکتر اصغر جدیدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان تصریح کرد: مسئولیت در دانشگاه شاخصه ای برای ارتقای افراد در جامعه است چرا که این چنین مسئولیت هایی یک آزمایش مدیریتی است.

در ادامه‌علی سلیمی دریابیگی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان اشاره کرد و گفت: اساس و بنیان فعالیت های بسیج دانشجویی دانشگاه ها در راستای تبیین مواضع و فرامین مقام معظم رهبری است.

وی تقویت روحیه مطالبه گری در دانشجویان را یکی از آرمان های بسیج دانشجویی دانست و بیان کرد: یک دانشجوی بسیجی باید بتواند در همه حوزه ها با بصیرت وارد عمل شده و ضمن حفظ روحیه استکبارستیزی خود زمینه های پیشرفت جامعه و کشور را فراهم کند.

علی سلیمی دریابیگی با اشاره به اینکه اولین وظیفه بسیج دانشجویی اعتقاد به شعار «نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی» است، ادامه داد: دفاع از اسلام، انقلاب اسلامی و تحقق حکومت اسلامی از دیگر ویژگی های بسیج دانشجویی است.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان اضافه کرد: بنابر فرموده مقام معظم رهبری خرمشهرهای دیگری در راه است و ما باید آمادگی کامل برای دفاع از انقلاب و میهن خود را داشته ایم.


در ادامه محسن شول  مسئول پیشین بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان مطرح کرد: بسیج فراجناحی است و جز به تحقق منویات رهبر معظم انقلاب نمی اندیشد.

وی با بیان اینکه باید در تحقق منویات مقام معظم رهبری گام برداریم، اضافه کرد: تمام تلاش ما در راستای تقویت وحدت اسلامی بر مبنای شاخصی بنام انقلابی و غیر انقلابی بود و شاخصه ای بنام اصولگرایی و اصلاح طلبی نداشتیم.

گفتنی است در ادامه با اهدای لوح سپاس از زحمات  محسن شول مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه تجلیل شد و سید رضا سجادی به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان معرفی  شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار