دعوت بسیج دانشجویی هرمزگان از نمایندگان منتخب مجلس برای حضور در اولین پاتوق مطالبه گری دانشجویی در سال99

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان، در پی شروع به کار مجلس یازدهم، از نمایندگان منتخب مردم در این دوره از مجلس شورای اسلامی، جهت هم افزایی و کمک به حل مشکلات استان، دعوت به عمل آورده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان، در پی شروع به کار مجلس یازدهم، از نمایندگان منتخب مردم در این دوره از مجلس شورای اسلامی، جهت هم افزایی و کمک به حل مشکلات استان، دعوت به عمل آورده است.

متن دعوت نامه به شرح ذیل میباشد: 

بسم الله الرحمن الرحیم

آنگاه که نمایندگان با شناخت درست از شرایط و اولویت‌های کشور و با کارشناسی، حضور فعال و منظم، پاکدستی و امانتداری، وظایف خود را انجام دهند، مجلس به معنی حقیقی در رأس امور کشور خواهد بود.
"پیام امام خامنه ای مدظله العالی به مجلس یازدهم"
آقایان محمد آشوری تازیانی، منصور آرامی، احمد مرادی، حسین رئیسی، احمد جباری، نمایندگان محترم مردم شریف استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی
سلام علیکم
اکنون که با اراده ی الهی و خواست مردم شریف استان، توفیق خدمت به آنان را پیدا کرده اید وقت آن رسیده با عبور از فضای انتخاباتی،فرامین امام امت به مجلس یازدهم را نصب العین قرار داده و با اولویت توجه به اقتصاد و فرهنگ و با استفاده از اختیارات یک نماینده مجلس که قانونگذاری درست و نظارت صحیح بر حسن اجرای آنست، در جهت حل مشکلات گام برداشته و مجلس را واقعا در رأس امور قرار دهید.
بی شک این مهم جز با حضور فعال و در صحنه، همفکری و مشورت با جامعه ی مخاطب در استان محقق نخواهد شد و در این میان فرزندان هرمزگان یعنی جنبش دانشجویی و دانشجویان آگاه استان به عنوان قشر فرهیخته و نخبگانی، نقش بی بدیلی را در احصای مسائل پیش روی استان، ارائه ی راهکارهای حل آن و کمک و اقدام میدانی جهت رفع این مشکلات ایفا می کنند.
لذا بسیج دانشجویی استان هرمزگان از حضرتعالی جهت شرکت در اولین جلسه از "پاتوق مطالبه گری" دانشجویی در سال99 به منظور همفکری و تبادل نظر، هم افزایی و کمک به حل مشکلات استان، دعوت به عمل می آورد.
 
"شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان"

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار