سومین مرحله رزمایش همدلی در میناب/ فیروزیان:رزمایش همدلی و مواسات، فضای همیاری بیشتری در جامعه ایجاد کرده است

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان میناب در رابطه با فعالیت اخیر این تشکل گفـت : گروه جهادی وحدت بسیج دانشجویی با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در قالب نسیم همدلی، اقدام به توزیع بسته های معیشتی در بین نیازمندان و اقشار کم درآمد کرده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /حسن ‌فیروزیان، در گفتگو با خبرنگار ناحیه در رابطه با فعالیت اخیر این تشکل گفـت : گروه جهادی وحدت بسیج دانشجویی با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در قالب نسیم همدلی، اقدام به توزیع بسته های معیشتی در بین نیازمندان و اقشار کم درآمد کرده است.

 
وی اضافه کرد :این اقدام سومین مرحله از کمک های مومنانه بسیج دانشجویی میناب میباشد که شامل ١٢٥ بسته معیشتی بوده است. 
 
فیروزیان یادآور شد :از ابتدای شروع این رزمایش تا کنون، ٢١٠ بسته معیشتی در بین خانواده های نیازمند و آسیب دیده از کرونا، با هدف کم کردن دغدغه و نیازمندی مردم توزیع شده است. 
 
 مسئول دفتر بسیج دانشجویی میناب در خصوص مراحل قبلی رزمایش همدلی تصریح کرد: مرحله اول کمک های مومنانه تعداد ۲۵ بسته معیشتی و مرحله دوم تعداد ۶۰ بسته معیشتی توزیع گردید.
 
وی با اشاره به اینکه بسیج دانشجویی یکی از قشر های مهم و تاثیرگذار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محسوب میشود گفت : بسیج دانشجویی با توجه به رسالت و وظیفه ای که دارد همواره در کنار مردم و در پی حل مشکلات آنان بوده است.
 
فیروزیان ادامه داد: در طی چندین ماه گذشته نیز باتوجه به شیوع ویروس کرونا، به ضدعفونی معابر، آماده سازی نقاهتگاه برای بیماران مبتلا به کرونا و در ابتدای سال نیز با وقوع سیل در روستای تُمبک اقدام به امداد رسانی و یاری آنان کرده است.
 
وی با بیان اینکه رزمایش همدلی و مواسات توانسته است فضای همیاری بیشتری در جامعـه بوجود بیاورد، افزود : تفکر ناب اسلام محمدی، انقلابی و بسیجی، بار دیگر تجلی پیدا کرد و مردم ایران اسلامی همانند هشت سال دفاع مقدس مخلصانه با کمک های مومنانه خود به یاری همدیگر شتافتند. 
 
مسئول دفتر بسیج دانشجویی میناب در پایان ضمن تشکر از همه خیرین و نیکوکاران خاطرنشان کرد: امیدواریم با حمایت های این عزیزان در آینده نیز بتوانیم این امر را ادامه دهیم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار