توسط بسیج دانشجویی استان کرمان صورت گرفت؛

تجلیل از تولیدکنندگان ماسک بسیج دانشجویی استان کرمان

در طی مراسمی مسئولان بسیج دانشجویی استان کرمان از خدمات ارزشمند بسیجیان در تولید ماسک تجلیل کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / دکتر رضا اسماعیل کاخ مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان در مراسم تجلیل از تولید کنندگان ماسک بسیج دانشجویی استان کرمان عنوان کرد:این روحیه جهادی که امروز در بین جوانان بخصوص جوانان دانشجو وجود دارد بسیار قابل تحسین است. این روحیه انقلابی و جهادی باید در تمام عرصه های زندگی همراه شما باشد.

وی با بیان اینکه کارگاه های تولید ماسک بسیج دانشجویی استان از همان ابتدا شیوع ویروس کرونا فعالیت خود را آغاز کردند گفت: اولین کارگاه بسیج دانشجویی در استان کرمان شروع به فعالیت کرد و به دنبال آن در دیگر شهرستان ها راه اندازی شد.

 

 مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان ضمن قدر دانی از خدمات جهادگران در طی این چند ماه ابراز کرد: با تلاش بی وقفه و همدلی شما بسیجیان در این شرایط بسیار سخت و خطرناک بخشی از نیاز استان و کادر درمانی به ماسک را تامین شد.

 

دکتر اسماعیل کاخ در پایان تصریح کرد: امیدوار هستیم که این ویروس منحوس هرچه زود تر از جهان نابود شود و دیگر احتیاج به راه اندازی مجدد این کارگاه ها نباشد.

 

در پایان مراسم با حضور مسئول جهاد سازندگی، بسیج خواهران و نماینده ولی فقیه در بسیج دانشجویی از جهادگران تجلیل و هدیه معنوی به رسم یاد بود تقدیمشان شد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار