به مناسبت روز قدس؛

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با صدور بیانیه ای به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس اعلام کرد، صهیونیست غاصب باید بداند حکومت اسلامی و بخصوص مردم ایران همواره حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین ادامه داده و تا نابودی این غده سرطانی از پای نخواهند نشست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی/بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای منتشر کرد.

در این بیانیه آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»
 
« فلسطین پاره تن جهان اسلام است.» امام خمینی (ره)
 
روز جهانی قدس ابتکار به موقع معمار کبیر انقلاب و نشانه استواری نظام مقدس جمهوری اسلامی برپایه های دینی و نماد پشتیبانی از آزادی و حمایت از مستضعفین است.روز قدس روز نابودی رژیم جعلی و غاصب اسرائیل است.
 
امام خمینی(ره) در مرداد 58 با نام نهادن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، قبله اول مسلمانان را از حصار مرز های جغرافیایی خارج و آن را به جریانی جهانی تبدیل کرد.
 
اینک با رحمت الهی سالی دیگر و رمضانی دیگر را پشت سر گذاشته ایم و به روز مقدس قدس رسیده ایم.روزی که به فرموده معمار کبیر انقلاب اسلامی روزی  جهانی است، روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.و می بینیم که چگونه پس از گذشت 40 سال مسئله فلسطین و آزادی قدس با تبدیل شدن به یک مسئله بین المللی و آرمان جهانی باعث وحدت و یکپارچگی امت اسلامی در برابر رژیم غاصب و جعلی اسرائیل شده و هیمنه پوشالی این جرثومه جنایتکار را بیش از هر زمان دیگری به لرزه انداخته و روز به روز به وعده صادق 25 سال نزدیکتر می کند. 
 
روز قدس نماد حمایت جامعه اسلامی به خصوص مردم متدین و فهیم ایران از مردم مظلوم و ستم دیده فلسطین و درواقع حمایت از تمامی مظلومین جهان است که در چنگال استکبار جهانی گرفتار هستند. 
در این میان اما عده ای گمان میکنند که دشمنی ما با تمام یهودیان است در حالی که مبارزه ما با صهیونیست های اشغالگر و بلکه با استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای تروریست و رژیم نامشروع صهیونیستی است.
براستی که مسلمانان در روز قدس یکی از بهترین مصادیق عملی آیه شریفه « واعتصموا بحبل الله جمیعاً و لاتفرقوا» را به منصه ظهور میگذارند. و ان شاءالله با عمل به همین حکم قرآنی شاهد تعبیر سخن حکیمانه امام و مولایمان،حضرت سید علی خامنه ای،خواهیم بود که فرمود:«فلسطین روزی را خواهد دید که رژیم صهیونیستی قطعاً وجود ندارد.» و ان شاء الله خون با برکت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی تسریع کننذه این واقعه است.  
صهیونیست غاصب باید بداند حکومت اسلامی و بخصوص مردم ایران همواره حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین ادامه داده و تا نابودی این غده سرطانی از پای نخواهند نشست.   
  والسلام علی من اتبع الهدی

ارسال نظر


captcha