بسیج دانشجویی آموزشکده فنی امام رضا(ع) ممسنی؛

روز جهانی قدس، یادگار معمار کبیر انقلاب

امسال هم همانند سالهای گذشته حضور خود را به جهانیان اعلام میکنیم و راهپیمایی خود را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به صورت مجازی با هشتگ‌های مختلف مربوط به قدس به رخ جهانیان میکشانیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بسیج دانشجویی آموزشکده فنی امام رضا علیه السلام ممسنی به مناسبت روز قدس با صدور بیانیه‌ای نوشت:


بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است. روزی است که باید جمهوری اسلامی در سراسر کشورها بیرق آن برافراشته شود.  (صحیفه امام؛ ج  9، ص: 278)

روز جهانی قدس یادگار گرانبهای معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است، روزی که در آن چشم امید میلیون‌ها فلسطینی رانده شده از وطن به گام های استوار ملت های جهان است تا صدای مظلومیت آحاد مردم تحت ستم نخستین قبله گاه مسلمانان و سرزمین انبیا و اولیای الهی را به گوش جهانیان برسانند.

امسال با توجه به تحولات منطقه و به ویژه قضیه ی معامله قرن و ترور سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی و شهید مهدی المهندس و قضیه انتقام سخت، اهمیت روز جهانی قدس بیش از سالهای گذشته است. از طرفی شیوع بیماری خطرناک و همه گیر کرونا در کشور عزیزمان همچون سایر کشورهای جهان ضمن دعا برای تمامی بیماران جهان از مردم عزیز کشورمان خواستاریم تا امسال هم همانند سالهای گذشته حضور خود را به جهانیان اعلام و راهپیمایی خود را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به صورت مجازی با هشتگ‌های مختلف مربوط به قدس به رخ جهانیان بکشانند.

ارسال نظر


captcha