بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان به مناسبت روز قدس/ اسراییل؛ ویروس منحوس قرن

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان با اشاره به شکست هیمنه پوشالی غرب در مواجهه با کرونا، رژیم صهیونیستی را به ویروس منحوس جهانی تشبیه کرد که با اتحاد جهان اسلام، نابودی آن نزدیک است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان، به مناسبت روز قدس بیانیه ای منتشر کرد که به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

 

((کونوا للظالم خصما و للمظلوم عونا؛ دشمن ستمگر و یاور ستمدیده باشید)) حضرت علی علیه السلام

"روز قدس، روزى است که باید سرنوشت ملتهاى مستضعف معلوم شود، باید ملتهاى مستضعف در مقابل مستکبرین اعلان وجود بکنند، باید همانطور که ایران قیام کرد و دماغ مستکبرین را به خاک مالید و خواهد مالید، تمام ملتها قیام کنند و این جرثومه‏هاى فساد را به زباله‏دانهابریزند."                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         امام خمینی (ره)

"صدای نابودی رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکای جنایتکار شنیده می شود"

 

فلسفه و محتوای روز جهانی قدس در بستر رمضان المبارک که موسم تمرین صبر و استقامت است، نوید بخش نصرت الهی است که آیات محکمات قرآن مجید، آن را محصول پایداری، مقاومت و نهراسیدن از دشمن معرفی می نماید. روز قدس روز احیای اسلام است. روز قدس، روز مشت های گره کرده بشریت است. بر مبنای فرمایش پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد (ص) که می فرمایند «اگر کسی صبح از خواب برخیزد و به فکر رسیدگی به امور مسلمین نباشد؛ مسلمان نیست»؛ و به پیروی از تدبیر حکیمانه معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، مسلمانان جهان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مشت های خود را گره کرده و بر دهان رژیم های گرگ صفت منطقه و جهان و در رأس آنها غده سرطانی دنیا، اسرائیل غاصب می کوبند.

 رژیم ها و دولت های خونخوار آمریکا، انگلیس و اسرائیل که در جنگ های نیابتی خود در عراق، سوریه، یمن و دیگر کشورهای اسلامی سعی در تضعیف دنیای اسلام و تضعیف امواج خروشان بیداری اسلامی دارند، بار دیگر در وضعیت شیوع جهانی ویروس کرونا در روز قدس شاهد اتحاد دنیای اسلام  و نظاره گر افول قدرتشان در منطقه خواهند بود. قدس اولین قبله مسلمانان جهان است. در این سال ها دفاع از مظلومین، تنها حمایت از مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین و قدس شریف، قبله اول مسلمانان را شامل نمی شود؛ بلکه دفاع از ملت و کشور های سوریه، عراق، بحرین و یمن را نیز در بر می گیرد؛ مسلمانان آزاده جهان، در این روز با وحدت خود به مستکبرین عالم از جمله رژیم کودک کش و غاصب صهیونیستی و آمریکای جنایت کار، هشدار خواهند داد؛ همانگونه که رهبر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای فرمودند «جنگ با اسرائیل آرزوی هر مسلمان و ایرانی است» مسلمانان آماده اند تنها با یک اشاره، موجودیت بی وجود این رژیم و ویروس منحوس قرن را از روی زمین محو نمایند. تحولات منطقه و پیروزی های حزب الله لبنان و حماس در جنگ های رودررو با رژیم منحوس اسرائیل گواه این مدعاست که این رژیم جعلی و نامشروع در سراشیبی سقوط قرار گرفته است و این دمل چرکین جهانی رو به فروپاشی است. طولی نخواهد کشید که اجاره نشینی اسرائیل غاصب به پایان برسد و جهانیان زوال آن را به نظاره خواهند نشست.

  آل سعود و کشورهایی مانند امارت و بحرین نیز باید بدانند، ننگ ابدی را با برقراری روابط دوستانه با رژیم صهیونیستی که بر خلاف صریح دستورات الهی است برای خود رقم زده اند که موجب نفرت همه امت اسلامی از این سیاست های ننگین گشته است. رژیم صهیونیستی نیز باید بداند شمارش معکوس عمر ننگینش آغاز شده است و نابودی سرنوشت محکوم این رژیم پوشالی است و جبهه مقاومت که امروز قدرتمندتر از هر زمان دیگری است دیر یا زود طومار ننگین این رژیم را در هم خواهد پیچید.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان، ضمن گرامیداشت شهادت سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی، شهید راه قدس، از عموم آزادی خواهان جهان، ملت شریف ایران، خصوصاً مردم شهید پرور و دانشجویان انقلابی استان اصفهان دعوت می نماید، با توجه به شیوع کرونا ویروس، جهت رعایت دستورالعملهای بهداشتی، امسال همچون گذشته با بصیرت، در ایّام پایانی ماه مبارک رمضان، نابودی آن رژیم و ویروس منحوس جهانی را از درگاه الهی مسألت نمایند.


 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار