بیانیه دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان به مناسبت روز قدس


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بسم رب الشهدا

بیانیه دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان

به مناسبت روز قدس

 

    "قدس شریف" مفهوم بلندی است که نه محصور در مرز های جغرافیایی یک اقلیم بلکه متعلق به تمام بشریت، ملل و کشورهای جهان می باشد. این مفهوم بلند که سراسر از آزادگی و پایمردی حکایت دارد، ترسیم مقاومت و مبارزه برای رهایی از چنگال زورگویان و ستمگران جهان می باشد. با نگاهی بر سپهر تاریخ بلند مبارزه و آزادی خواهی در جهان در می یابیم که روز قدس، حرکتی است بی نظیر؛ چرا که سابق بر آن در هیچ گوشه ای از عالم، استکبار این چنین گسترده و عمیق مورد اعتراض انقلابیون و آزادی خواهان قرار نگرفته است. شعار قدس و آزادی، صرفاً تلاش مسلمین جهان برای رهایی ملت مظلوم فلسطین از چنگال خون آشامان عصر نمی باشد؛ بلکه نمایانگر،  رهایی تمامی مظلومان جهان از بند سلطه و استعمار جهانی می باشد.

   بنیان گذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی با نگاه بر آینده مستضعفین عالم و جایگاه تمدن نوین اسلامی در رهایی ملل مظلوم از چنگال استکبار آنچنان پخته و آزموده علم مبارزه با ظالمان را در روز قدس برافراشتند که پس از سالها همچنان حرارت پیام و کلام ایشان جاری و ساری است که "روز قدس  یک روز جهانی است. روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز مقابله ملتهایی است که در زیر فشار ظلم ‌آمریکا و غیر امریکا بودند، در مقابل ابرقدرتهاست. روزی است که باید مستضعفین مجهز بشوند در مقابل مستکبرین، و دماغ مستکبرین را به خاک بمالند."

  مقاومت ملت فلسطین به ویژه جوانان فلسطینی و فریادهای مسلمانان و آزادگان جهان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روزی به ثمر می رسد و نابودی رژیم اشغالگر قدس را رقم خواهد زد و به فرموده رهبر فرزانه انقلاب (مدظله العالی) مقاومت، تنها راه آزادسازی فلسطین است و پرچم مبارزه در دست جوانان فلسطینی است،

    ما دانشجویان بسیجی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان جنایت اشغالگران و حامیان غربی و عر بی آنان علیه فلسطین مظلوم و قدس شریف را محکوم نموده و درباره طرح موسوم به « معامله قرن » به رژم صهیونیستی، آمریکای جنایتکار و برخی حکام خودفروخته و خائن کشورهای عربی حامی این طرح ذلت بار هشدار داده و اعلام می داریم که یقینا این معامله ننگین هم، دستاوردی جز شکست و روسیاهی برای عاملان و حامیان آن نخواهد داشت «وَ اَنَّ اللهَ مُوهِنُ کَیدَ الکافِرِینَ» و در عهدی مجدد اعلام می داریم که ما دانشجویان بسیجی نه تنها در عرصه های فکری و فرهنگی آماده استقرار الگوی امام راحل را دارا می باشیم بلکه در عرصه جهاد میدانی نیز مانعی ندیده و امید داریم باردیگر شعله های استکبار ستیزی جدی تر از قبل در هر گوشه از جهان، از آمریکای لاتین تا آفریقا و غرب آسیا تا شرق عالم توسط دانشجویان بیدار و آزاده جهان دامن اسکتبار را بسوزاند.  

 والسلام من الاتبع الهدی

دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان

اردیبهشت 99

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار