معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان؛

کار و تلاش جهادی حلال مشکلات

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان: در عرصه های امنیتی، نظامی، گفتمانی و... با اقدامات جهادی به جایگاه خوبی دست پیدا کرده ایم که در دنیا حرف برای گفتن داریم و همه آن مرهون مدیریت، کار و تلاش جهادی و حضور جوانان حزب اللهی است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سرهنگ مختاری، معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان در اختتامیه برنامه های اعتقادی، معنوی ماه مبارک رمضان ناحیه بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان گفت: مقام معظم رهبری هر ساله شعارهایی در ابتدای هر سال تعیین می کنند که در واقع به ما راه روشن را نشان می دهد و محور هایی برای انجام کارها را برای ما مشخص می گرداند.

 

مختاری بیان کرد: در عرصه هایی که جهادی و انقلابی عمل نکردیم، نتوانستیم بخوبی موفق باشیم و مقام معظم رهبری در این خصوص دغدغه و نگرانی دارند.
 
معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان ادامه داد: در دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب، بیانات ایشان بسیار قابل تامل است.
یکی از مواردی که رهبر انقلاب به آن اشاره کردند تشکیل دولت جوان و حزب اللهی بود که از دغدغه های رهبری است.
 
 
وی با تاکید بر این مطلب که عده ای به دنبال به چالش کشیدن مجلس آینده هستند، تصریح کرد: افراد منتخبی که به مجلس شورای اسلامی راه یافته اند باید با نشاط و با مدیریت جهادی و انقلابی، امید بخش به جامعه باشند و باعث مشارکت حداکثری مردم در همه زمینه ها از جمله مشارکت در انتخابات شوند.
 
این مسئول در پایان خاطر نشان کرد: در عرصه های امنیتی، نظامی، گفتمانی و... با اقدامات جهادی به جایگاه خوبی دست پیدا کرده ایم که در دنیا حرف برای گفتن داریم و همه آن مرهون مدیریت، کار و تلاش جهادی و حضور جوانان حزب اللهی است.

ارسال نظر


captcha