معاونت فرهنگ سازی ناحیه بسیج دانشجویی خبر داد؛

جشنواره هنری "کرونا-ضد" به مرحله داوری رسید

امیر فرامرزی: مهلت ارسال جشنواره هنری "کرونا-ضد" با دریافت 200 اثر از اقصی نقاط کشور در قالب هایی همچون مستند، نماهنگ، عکس نوشته، پوستر، پادکست، کاریکاتور و... به پایان رسید و این آثار به مرحله داوری راه یافته است


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /امیر فرامرزی معاونت فرهنگ سازی ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی با اعلام پایان مهلت ارسال جشنواره هنری "کرونا-ضد" گفت: این جشنواره که با هدف جذب آثار فرهنگی-هنری در سطح کشور برگزار شد با استقبال بسیار خوب دانشجویان از اقصی نقاط کشور رو برو شد و اثار فاخر و ارزشمندی به ارسال گردید.

وی افزود: 200 اثر در قالب های مستند، نماهنگ، عکس نوشته، پوستر، پادکست، کاریکاتور به مرحله داوری راه یافته است که توسط خبرگان این عرصه  به مدت دو هفته مورد ارزیابی قرار می گیرد.

وی تاکید کرد: تا دو هفته آینده نتیجه داوری مشخص شده و چنانچه شرایط فراهم شود، اختتامیه این جشنواره به صورت حضوری با حضور افراد برگزیده برگزار می شود.

فرامرزی با ابراز امیدواری از روند نزولی شیوع ویروس کرونا ابراز داشت: همانطور که در پوستر جشنواره نیز مطرح شده، امیدواریم این اولین و آخرین جشنواره پیرامون مساله کرونا در کشور باشد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار