به همت بسیج دانشجویی اصفهان؛ پیامد‌های ناشی از کرونا از جنبه‌های مختلف بررسی می‌شود

معاون پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی اصفهان گفت: ابعاد علمی و تخصصی پیامد‌های ناشی از کرونا در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در گفتگو با مختصصان و استادان دانشگاه بررسی می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / محمدامین رجبی، معاون پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی اصفهان گفت: از با شروع پیک کرونا در سطح استان، تصمیم گرفتیم به بررسی ابعاد و پیامد‌های ناشی از کرونا و اتفاقات پساکرونایی از جنبه‌های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی بپردازیم.


رجبی با اشاره به اینکه مصاحبه‌هایی در این زمینه صورت دادیم، گفت: در فروردین براساس مصاحبه‌هایی که صورت گرفت، جزوه‌ای درباره پیامد‌های ناشی از کرونا در مسائل استان اصفهان آماده شد که در فاز اول طرح، این جزوه بین استادان و برخی مجموعه‌های دانشجویی منتشر شد.

معاون پژوهشی و فناوری بسیج دانشجویی اصفهان با بیان اینکه این جزوه به زودی به صورت عمومی منتشر می‌شود، گفت: هدف ما از بسته بندی این محتوا‌ها و تحلیل‌ها، بررسی علمی  وضعیت حال و آینده کشور در حوزه‌های مختلف استان و کشور است.

وی با بیان اینکه در بخش دیگر این طرح، از استادان، نخبگان و نمایندگان مجلس برای بیان نظرات خود به صورت تخصصی دعوت کردیم، ادامه داد: جلسه اول با حضور مهدی طغیانی، عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان و منتخب مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با موضوع پیامد‌های ناشی از کرونا برگزار شد.

رجبی ادامه داد: جزوه دوم ما درباره پیامد‌های ناشی از کرونا از درون این جلسات استخراج خواهد شد و قطعا به لحاظ علمی قوی‌تر از قبل خواهد بود.

وی با بیان اینکه امیدواریم این جزوه‌ها به عنوان پیوست علمی برای جهش تولید مدنظر قرار گیرد، گفت: این سلسله نشست‌ها با نمایندگان دیگر استان و منتخبان مردم و همچنین استادان دانشگاه ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار