رییس حوزه هنری استان سمنان:

حوزه هنری استان سمنان آمادگی حمایت از هنرمندان شرکت کننده در جشنواره ققنوس را دارد

رییس حوزه هنری استان سمنان در دیدار مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان اعلام کرد آمادگی حمایت از دانشجویان هنرمند شرکت کننده در جشنواره فرهنگی هنری ققنوس را دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان محمد امین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان و مصطفی حسینی رییس حوزه هنری استان سمنان در نشستی پیرامون جشنواره فرهنگی هنری ققنوس با یکدیگر دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار محمد امین بخشیان ضمن ارائه توضیحاتی در رابطه با روند اجرایی جشنواره ققنوس گفت:در راستای هرچه بهتر برگزار شدن جشنواره و همچنین ارتباط موثر با دانشجویان شبکه ای متشکل از دانشجویان هنرمند در سطح دانشگاه های استان راه اندازی شد و تا کنون بیش از 550 اثر توسط دانشجویان هنرمند به این جشنواره ارسال شده است.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان گفت: با توجه به انتشار ویروس منحوس کرونا بخش هایی از این جشنواره تحت شعاع این ویروس منحوس قرار گرفت ولی با یاری خدا این جشنواره از نظر صاحب نظران در سطح بسیار خوبی در حال اجرا است و آثار ارسالی به این جشنواره از سطح هنری قابل قبولی برخوردار است.

در ادامه جلسه مصطفی حسینی رییس حوزه هنری استان سمنان ضمن تقدیر از روند اجرای جشنواره ققنوس گفت: حوزه هنری استان سمنان این آمادگی را دارد تا در برخی رشته ها با توجه به کیفیت آثار ارسال شده از آن آثار حمایت کند و زمینه ساز نشر و انتشار آن ها باشد.

رییس حوزه هنری استان سمنان گفت: همچنین با انجام هماهنگی های لازم میتوان از ظرفیت های آموزشی حوزه هنری استان سمنان برای آموزش دانشجویان علاقه مند به هنر استفاده کرد و همچنین در سطح جشنواره ققنوس نیز میتوان از ظرفیت داوران مجموعه حوزه هنری استان استفاده کرد.

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار