در پی انتشار خبر ترور شهید محسن فخری زاده صورت گرفت؛

بیانیه هسته بین الملل بسیج دانشجویی استان ایلام در پی انتشار خبر ترور شهید محسن فخری زاده

هسته بین الملل بسیج دانشجویی استان ایلام در پی انتشار خبر ترور شهید محسن فخری زاده بیانیه ای صادرکرد، در بخشی از این بیانیه آمده است:یک ماه مانده تا سالگرد هولناک ترین جنایت قرن و ترور وحشیانه سردار دلها، که خبر شهادت عزیزی دیگر دلها را عزادار اما عزم ها را راسخ تر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / هسته بین الملل بسیج دانشجویی استان ایلام در پی انتشار خبر ترور شهید محسن فخری زاده بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا
در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.
باز هم خبری هولناک ایران را در بهت و حسرت فرو برد. خبر کوتاه بود و جانسوز!
محسن فخری زاده ترور شد!

عصر جمعه هفتمین روز از آذر ماه، عزیزی به قافله شهدا پیوست که فاتح قله های دانش بود و فخر ایران! عزیزی که نام در گمنامی داشت و مفتخر بود به خدماتی بی نظیر به سرزمین اسلامیش.
و این بار صهیونیست ها ایران را عزادار کردند.
یک ماه مانده تا سالگرد هولناک ترین جنایت قرن و ترور وحشیانه سردار دلها، که خبر شهادت عزیزی دیگر دلها را عزادار اما عزم ها را راسخ تر کرد.
عزم ما را در گرفتن انتقام سخت ، در تلاش شبانه روزی برای نابودی این غده سرطانی!
در گوش جان نوای پیر جماران طنین انداز است : بکشید ما را، ملت بیدارتر می شود!
و نوای فرزند خلفش : ما ملت امام حسینیم ! ما ملت شهادتیم !
به راستی ملت بیدارتر می شود و مطمئن تر که اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید !
دشمن در آخر راه است ، گیج تر از همیشه، با خباثت ذاتی اش همچون مستی لایعقل تیر در تاریکی می اندازد  و می خواهد همه را با خود به پرتگاه بکشاند ، غافل از اینکه، آنکه به دست او کشته شود شهید است و خونش سیلابی خواهد شد که بنیان کن است.
و اما اینکه چگونه این شهید بزرگوار شناسایی شده و اطلاعات او در اختیار دولت های تروریست قرار گرفته یک سوال اساسی است ولی اکنون درخواست ما از مسئولین کشورمان یک اقدام عاجل و مناسب است. اقدامی که تروریست ها را سرجای خود بنشاند و احمقهای امیدوار به عادی سازی روابط و هویت بخشی به این جرثومه فساد و سگ ولگرد آمریکا در منطقه را پشیمان کند!
و اقدامات جدی تر در جهت افزایش امنیت دانشمندان ایران که سرمایه های حقیقی و رویش های انقلاب و این ملت هستند.
و سوال ما جوانان ایرانی خطاب به دشمنان خون ریز و مدعی آزادی در دنیای بلازده امروز: به چه دل خوش داشته اید؟ راه کدام شهید تا کنون بی رهرو مانده؟ خون به ناحق ریخته کدام انسان آزاده بدون خونخواه است؟ از حماقتهای خود در طول تاریخ نکبت بار حیاتتان چه نتیجه ای گرفته اید؟
چشم باز کنید و ببینید که موجی ساختید از جوانانی که متحدتر از همیشه ، یکصدا فریاد الی بیت المقدس سر می دهند!
ببینید که با ترور علم در دنیای پر از ادعای آزادی و مبارزه با تروریسم بیشتر از همیشه رسوا و روسیاه شده اید!
ما را همین خون شهدایمان رسانده تا لب مرزهای شما؛ دیگر بی فایده است این دست و پا زدن ها، حالا باید آخرین نفس های خود را بشمارید!

«وَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنقَلَبٍ یَنقَلِبُونَ»
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار