در پی شهادت دکتر فخری زاده صورت گرفت؛

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در پی شهادت دکتر فخری زاده

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در پی ترور ناجوانمردانه دانشمند هسته ای شهید دکتر محسن فخری زاده، بیانیه ای صادر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در پی ترور ناجوانمردانه دانشمند هسته ای شهید دکتر محسن فخری زاده، بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح  زیر می باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
وسَیعلَمُ الّذینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنقَلَبٍ یَنقَلِبوُنَ
شهادت هنر مردان خداست.

شهادت دانشمند برجسته و پرافتخار هسته‌ای و دفاعی کشور عزیزمان، شهید دکتر محسن فخری زاده، را محضر ولی عصر (عج) و نایب ایشان مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و خانواده‌ی آن شهید گرانقدر تبریک و تسلیت عرض می‌کنیم.

دانشمند شهید فخری‌زاده تلألو نور در چشم میهن‌پرستان و دلدادگان بحر ایمان الهی و در چشم دشمنان خبیث اسلام تیری کاری بودند.
دل مردان مخلص خدا جز برای خدا جایگاهی ندارد و تملک نمی‌پذیرد. با تهدید نمی‌لرزد و در مقابل برخی نااهلی‌ها و قدرنشناسی‌های داخلی خسته نمی‌شود.
چنین است که دشمن کوردل همچنان که دستانش آغشته به خون مفاخر اسلام و انسانیت در این مرزوبوم است پس‌از چند سال تلاش و اقدام به ترورهای ناموفق امروز موفق به ترور این دانشمند بزرگ هسته‌ای شدند و عجز و لرزش و کینه خود را در برابر نظام مقدس جمهوری اسلامی در چشم جهانیان به نمایش گذاشتند.

بی‌شک خون این شهید والامقام رسوایی بیش‌ازپیش دشمنان اسلام و ایران عزیز را در پی خواهد داشت.
چند نکته را دوست و دشمن بداند که:
اول، حذف فیزیکی دانشمندان بزرگ گرچه برای کشور لطمه است اما همانگونه که پس‌از شهادت شهریاری‌ها و رضایی‌نژادها این راه متوقف نشد، با شهادت این دانشمند

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار