مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان خبر داد؛

توزیع ۱۰ هزار ماسک به نیازمندان سیرجانی

سلیمی گفت: در رزمایش سراسری کمک مومنانه ده هزار ماسک رایگان از سوی بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان در بین نیازمندان توزیع می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /علی سلیمی دریابیگی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان در با گفتگو با خبرنگار ما عنوان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور کارگاه تولید ماسک بسیج دانشجویی در شهرستان سیرجان با همکاری ناحیه مقاومت سپاه این شهرستان راه اندازی شد که تاکنون با همت جهادگران و دانشجویان بسیجی توانسته ایم بخشی از ماسک شهرستان را تامین کنیم.

وی با اشاره به اهمیت رعایت بهداشت و اولویت قراردادن حفظ سلامت افراد حاضر در کارگاه بیان کرد: بیش از ۲۵ نفر خیاط بسیجی در شیفت‌های مختلف در طی روز از صبح تا عصر در کارگاه‌ تولیدی مجزا، ضدعفونی شده و با لحاظ همه موارد بهداشتی حضور داشتند.

سلیمی افزود: با تلاش جهاد گران با پیشرفت خوبی که در زمینه تولید ماسک صورت گرفته است در این کارگاه دو نمونه ماسک تولید می شود.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان در پایان گفت: در رزمایش سراسری کمک مومنانه نیز ۱۰ هزار ماسک رایگان از سوی بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
ویژه ها
آخرین اخبار