پویش نذر خون توسط دانشجویان واعضای بسیج دانشجویی استان کردستان

دانشجویان دانشگاه های استان کردستان واعضای بسیج دانشجویی به مناسبت هفته بسیج و در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون وپویش نذر خون و همچنین کمک به بیماران کرونایی با حضور در سازمان انتقال خون، خون خود را اهدا کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /

قنبری مسئول عملیات جهادی ناحیه بسیج دانشجویی، اظهار داشت: اهدای خون توسط  دانشجویان بسیجی و گروه های  جهادی به مناسبت هفته بسیج انجام گرفت.

وی با اشاره به اهدای خون دانشجویان دانشگاه های استان کردستان و اعضای بسیج دانشجویی ، اظهار داشت: جهاد همیشه ادامه دارد و این بار در روزهای کرونا، اهدای خون به بیماران نیازمند به خون یکی از بزرگترین جهادها محسوب می‌شود.

---

قنبری با اشاره به اهمیت اهدای خون به ویژه در روزهای حساس کرونایی، عنوان کرد: در همین راستا دانشجویان دانشگاه های استان کردستان و اعضای بسیج دانشجویی با مراجعه به پایگاه انتقال خون و با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی، اقدام به اهدای خون به بیماران نیازمند کردند.

قنبری بیان کرد: این عمل خیرخواهانه که به همت سازمان بسیج دانشجویی و دانشگاه های استان کردستان  در مرکز انتقال خون استان انجام شد سبب شده دانشجویان با شرکت در این سنت حسنه به بیماران نیازمند به خون کمک کنند.

 

---

 

وی، تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از تجمع تصمیم گرفته شد انجام اهدای خون توسط اعضای بسیج دانشجویی و دانشجویان طی چندین مرحله دیگر در این مکان انجام می گردد.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار