فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان:

مطالبه گری بر اساس مسئله محوری به حل مشکلات مردم کمک می‌کند

فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان گفت: مطالبه گری بر اساس مسئله محوری که در بسیج دانشجویی انجام می شود به حل مشکلات مردم کمک می‌کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان با محمد امین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی
استان سمنان و اعضای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان سمنان دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار محمد امین بخشیان مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان ضمن ارائه گزارش در رابطه با فعالیت‌های شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان گفت: مطالبه گری در راستای حل مشکلات مردم یکی از دغدغه های مجموعه بسیج دانشجویی است اعضای شورای تبیین مواضع با رویکرد مسئله محوری با مطالبه از مسئولین به حل مشکلات مردم کمک می کند.
در ادامه سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج گفت: بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با مطالبه گری از مسئولین در راستای حل مشکلات مردم است در همین راستا فعالیت شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی بسیار ارزشمند است.
فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان: از مهم ترین مسائلی که باید در مطالبه گری مد نظر قرار دهید مسئله رعایت اخلاق و موازین شرعی است که به عنوان خط قرمز مطالبه‌گری می باشد و به هیچ وجه نباید از این دو موضوع عبور کنید چرا که با رعایت اخلاق و موازین شرعی در مطالبه گری بسیار سریع تر به هدف اصلی خود یعنی حل مشکلات جامعه دست پیدا می کنید.
در این جلسه اعضای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان سمنان نیز به ارائه گزارش عملکرد و بیان مشکلات و موانع در رابطه با عملکرد و اهداف شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی پرداختند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار