رییس دانشگاه آزاد اسلامی دامغان:

برنامه های بسیج دانشجویی با برنامه ریزی و هدفمند انجام میشود

رییس دانشگاه آزاد اسلامی دامغان:برنامه هایی که توسط بسیج دانشجویی انجام میشود بسیار هدفمند و با برنامه ریزی قوی می باشد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان، محمد امین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان با دکتر نعمتی رییس دانشگاه آزاد اسلامی دامغان دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار دکتر نعمتی رییس دانشگاه آزاد اسلامی دامغان گفت: کارها و برنامه هایی که در بسیج دانشجویی اجرا  میشود دارای برنامه ریزی بسیار قوی و بسیار هدفمند می باشد که نمونه بارز این برنامه ها مجموعه فعالیت های بسیج دانشجویی استان در مبارزه با ویروس منحوس کرونا می باشد.

دکتر نعمتی گفت: راه اندازی مراکز تحقیقاتی و همچنین برگزاری جشنواره فرهنگی هنری ققنوس از دیگر برنامه های بسیار خوب بسیج دانشجویی می باشد که دانشگاه آزاد اسلامی دامغان نیز آمادگی همکاری در این زمینه ها را با بسیج دانشجویی دارد.

محمد امین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان گفت: یکی از اهداف بسیج دانشجویی راه اندازی مراکز تحقیقاتی در دانشگاه های استان است که با توجه به بررسی های انجام شده در آینده ای نزدیک مرکز تحقیقات زنان و خانواده در دانشگاه آزاد اسلامی دامغان افتتاح خواهد شد.

بخشیان در ادامه گفت: همچنین با هدف شناسایی و آموزش و حمایت از هنرمندان انقلابی در فضای دانشگاه ها جشنواره فرهنگی هنری ققنوس در استان سمنان برگزار شده که با استقبال خوب دانشجویان مواجه شدیم و تا به الان بیش از چهارصد اثر توسط دبیرخانه جشنواره دریافت شده است که اختتامیه این جشنواره نیز در آینده ای نزدیک برگزار خواهد شد.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار