مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان خبرداد؛

توزیع 300 بسته معیشتی توسط بسیج دانشجویی استان کرمان

دکتر رضا اسماعیل کاخ ازتوزیع 300بستۀ معیشتی توسط بسیج دانشجویی استان کرمان، در راستای اجرای «رزمایش کمک مؤمنانه»، برای کمک به اقشار آسیب‌پذیر جامعه خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /دکتر رضا اسماعیل کاخ مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان در گفتگو با خبرنگار ما عنوان کرد: به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و با توجه به فرمودۀ رهبر معظم انقلاب مبنی بر اجرای «رزمایش کمک مؤمنانه»، بسیج دانشجویی استان کرمان در گام اول 300 بسته اقلام معیشتی را به یاد سردار دل‌ها، سپهبد شهید ‌قاسم سلیمانی،در بین  اقشار نیازمند جامعه توزیع کرد.

مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان ادامه داد: این اقدام با هدف کمک به افرادی که به‌دلیل شیوع این بیماری و یا تصمیماتی که برای کنترل آن اتخاذ شده، معیشت آن‌ها تحت تأثیر قرار گرفته و خطراتی را متوجه زندگی آن‌ها کرده، انجام می‌شود.

وی به کمک های بسیج دانشجویی در سطح استان اشاره کرد و افزود: توزیع 1000 بسته غذای گرم در حاشیه شهر کرمان، توزیع 300 بسته مواد غذایی درشهرستان  زرند، رفسنجان،  اهدای 3عدد کولر گازی و3 عددیخچال در رودبار جنوب از دیگر اقدامات بسیج دانشجویی استان کرمان در رزمایش کمک مومنانه می باشد.

دکتراسماعیل کاخ در پایان تصریح کرد: این بسته‌های معیشتی با همکاری گروه‌های جهادی تهیه شده است و در گام بعدی این رزمایش توزیع  1000 بسته مواد غذایی برنامه ریزی شده است و به زودی  دراختیار اقشار آسیب‌پذیر جامعه قرار می گیرد.

انتهای پیام/


 

ارسال نظر


captcha
ویژه ها
آخرین اخبار