شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی گرمسار:

آقایان رد صلاحیت شده درحال عقده‌گشایی از شورای نگهبان هستند و آخرین دست و پاهای خود را در روزهای آخر کاری‌ خود در بهارستان میزنند

آقایان مثلا نماینده مردم ، شما ابتدائا به ما بگویید چطور در دوره های قبل انتخابات که با آرای بالا رای آوردید انتخابات مهندسی نبود ولی این دوره که شورای نگهبان با بررسی مدارک موجود حکم بر عدم صلاحیتتان داده میگویید شورای نگهبان انتخابات را مهندسی کرده است!؟


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی گرمسار پیرو مصوبات اخیر مجلس شورای اسلامی بیانیه ای را صادر کرد که متن بیانیه به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

وقتی شما به دروغ می‌گویید این انتخابات مهندسی شده و یا اینکه انتخابات نیست انتصابات است، مردم دلسرد می‌شوند. “
چطور آن وقتی که انتخابات به نفع شما است، صحیح و متقن است، امّا آنجایی که به نفع شما نیست، انتخابات میشود خراب؟ وَ اِن یَکُن لَهُمُ الحَقُّ یَأتوا اِلَیهِ مُذعِنین؛قرآن میگوید اگر در قضاوت، حق طرف آنها شد، قبول میکنند قضاوت را، اگر طرف آنها نشد، قبول نمیکنند؛ بعد میفرماید: «اَ فی قُلوبِهِم مَرَض»؟در دل اینها مرض هست؟

رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)

آقایان رد صلاحیت شده درحال عقده‌گشایی از شورای نگهبان هستند و آخرین دست و پاهای خود را در روزهای آخر کاری‌ خود در بهارستان میزنند!

 
میگویند شورای نگهبان انتخابات را مهندسی میکند!

 
آقایان مثلا نماینده مردم ، شما ابتدائا به ما بگویید چطور در دوره های قبل انتخابات که با آرای بالا رای آوردید انتخابات مهندسی نبود ولی این دوره که شورای نگهبان با بررسی مدارک موجود حکم بر عدم صلاحیتتان داده میگویید شورای نگهبان انتخابات را مهندسی کرده است!؟


 نماینده‌ی مجلس یعنی قانون‌گذار
شما یک فرد بی‌قانونی هستید که حتی نمیتواند به رای شورای نگهبان احترام بگذارد ولی میخواست برای این مملکت قانون وضع کند!!!!

 
اگر بیگناه هستید و حقی از شما ضایع شده است مدارک بیگناهی خود را نشان دهید ولی اگر مدرکی ندارید لطفا نطق بیجا نکنید!

 
دوست دارید گوشه‌ای از کراماتتان را بصورت لیست تقدیمتان کنیم؟!

 
از آغاز تبلیغات انتخاباتی‌تان بگوییم؟!
 
از چندین ماه قبل از شروع قانونی تبلیغات انتخابات بگوییم؟!
 
استفاده از بیت‌المال و ارگان های دولتی برای تبلیغات انتخابات را خدمتتان عرض کنیم؟!
 
به آرای شفاف نشده شما و دوستانتان در مجلس اشاره کنیم؟!
 
نظرتان را درباره برجام بگوییم؟!
 
از دلیل رای ندادنتان به FATF برای همگان بگوییم؟!
چطور است از دلیلتان مبنی بر مخالفت با شفافیت آرا برای مردم بگوییم؟!

کدام یک را شرح دهیم برایتان؟

 تاریخ فراموش نمیکند در روزهایی که معیشت و اقتصاد مردم بخاطر درگیری با ویروس کرونا شدیدا تحت‌الشعاع قرار گرفته بود، نمایندگان رد صلاحیت شده‌ی “بی‌عرضه‌ترین مجلس تاریخ ۴۰ ساله انقلاب” به جای پرداختن به مسائل مربوط به امورات مردم به عقده‌گشایی خود از شورای نگهبان پرداخته بودند و به دنبال کوچک کردن سفره مردم بودند!! یکی از شما عقده گشایان نباید برای مردم شفاف کند که لزوم وزارت بازرگانی در سال جهش تولید چیست؟؟؟

 البته از مجلسی که بجای مشکلات مردم به دنبال سلفی گرفتن با کسی است که سر دیپلمات های ایرانی را کلاه گذاشته و نقش پلیس خوب را بازی میکند توقع بیشتری نداریم!!

 پیشنهاد میکنیم از تمامی مردم طلب حلالیت کنید. شماها در این مجلس به اندازه کافی به مردم بدهکار هستید.

 این مجلس همان مجلسی‌است که نماینده‌اش با افتخار از حقوق نجومی پدرش در صحن علنی مجلس دفاع میکرد.
 این مجلس همان مجلسی است که با بی‌عرضگی تمام خود حتی نتوانست رییس قوه‌ای را که سیاست‌های غلطش زندگی مردم را به سمت سیاهی و تباهی کشاند را درست بازخواست کند.
 این مجلس همان مجلس بی‌کفایتی‌است که وزیری را که با افتخار از عدم ساخت و تحویل مسکن به مردم سخن میگفت را استیضاح
نکرد!
 شما در این مجلس حرف بنیان گذار انقلاب(قدس سره الشریف) را یادتان رفته که فرمودند : « مجلس در راس همه امور است! » دقت کنید فرمودند مجلس نه دولت!!!!!

 راستی
خبر دارید پراید الان قیمتش حدود ۱۰۰ میلیون تومان است؟!!!


 در پایان
از خداوند منان برای تمامی نمایندگان مجلس طلب آمرزش و سلامتی داریم و از همینجا به نمایندگان مجلس یازدهم یادآور میشویم که کوچکترین خطا و کجروی از سمت مجلس توسط بسیج دانشجویی های سرتاسر کشور به صورت کاملترین شکل ممکن مطالبه خواهد شد.


والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته


 شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی گرمسار

 

کلیدواژه ها


بسیج دانشجویی سمنان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار