مسئول جمعیت دانشجویی امام حسن(ع):

500 بن خرید مواد غذایی به همت جمعیت امام حسن (ع) سمنان بین نیازمندان توزیع شد

مسئول جمعیت دانشجویی امام حسن(ع) سمنان از توزیع 500 بن خرید مواد غذایی در راستای کمک مومنانه بین خانواده‌های نیازمند این استان خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان تجلی، مسئول جمعیت دانشجویی امام حسن (ع) در سمنان در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری ، از تهیه بسته‌های غذایی برای نیازمندان در ماه مبارک رمضان در راستای طرح کمک مومنانه خبر داد و گفت: طرح «همسفره با همسایه» یک طرح کشوری است که ما در استان سمنان برنامه‌هایی برای اجرای هرچه بهتر این طرح در نظر داریم.

تجلی افزود: در این طرح به جای اینکه مثل خیلی از گروه‌های جهادی که بسته‌های غذایی را درب خانه نیازمندان تحویل می‌دهند و ممکن است که شان افراد حفظ نشود، قرار بر این شد که به ریش سفیدان و معتمدین محله‌های سمنان مراجعه کنیم.

مسئول جمعیت دانشجویی امام حسن(ع) ادامه داد: با شناسایی خانواده‌های نیازمندی که بیمار کرونایی دارند و دیگر نیازمندان، به تحویل بن‌های خرید کالا به این خانواده‌ها می پردازیم تا آبروی این افراد حفظ بشود. حسن این عمل به شرکت مردم در این عمل خیر است. با کمک مردم فروشگاه‌های معینی در محله‌ها را برای خرید مشخص و به کمک ریش سفیدان مناطق، نیازمندان را شناسایی می‌کنیم.

شایان ذکر است جمعیت دانشجویی امام حسن(ع) در فاز اول عملیاتی خود به تهیه و توزیع ۵۰۰ عدد بُن تحویل کالا برای نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا به همراه نصب پوستر‌های پویش جهت جمع آوری کمک‌های مردمی در مغازه‌های کاسِبانِ حبیبِ خُدای هر محله با همکاری گروه‌های جهادی بومی مستقر در هر محله هدف، پرداخته است.

 

کلیدواژه ها


بسیج دانشجویی سمنان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار