بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام؛

مبادا اتفاقی بیافتد که تنها آه حسرت، شکوه و گلایه برایمان بماند

ایام امتحان الهی فرارسیده و چه بسیارند انسان های بزرگ و وارسته ای که نتوانسته اند از همین امتحان های دنیوی خدای تبارک و تعالی پیروز بیرون آیند و از گذشته خود و خسارات به بار آمده نالان و نگران اند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در مبارزه با ویروس کرونا و شکست کامل آن، بیانیه ای صادر نمود.

متن بیانیه به شرح زیر است:

(( الم ـ أَحَسِبَ النَّاسُ أَنْ یتْرَکوا أَنْ یقُولُوا آمَنَّا وَ هُمْ لا یفْتَنُونَ: آیا مردم پنداشته اند که با گفتن این که ایمان آوردیم رها می شوند و هرگز مورد آزمایش قرار نمی گیرند؟))

 ایام امتحان الهی فرارسیده و چه بسیارند انسان های بزرگ و وارسته ای که نتوانسته اند از همین امتحان های دنیوی خدای تبارک و تعالی پیروز بیرون آیند و از گذشته خود و خسارات به بار آمده نالان و نگران اند.
مبادا اتفاقی بیافتد که تنها آه حسرت ، شکوه و گلایه برایمان بماند .
همواره کوچک پنداشتن و دست کم گرفتن ضربه خواهد زد.
بزرگ تر از بیماری کرونا و هر ویروس دیگر ،این مرض کوچک انگاشتن و بی توجهی است که می تواند جامعه را به سوی پرتگاه بکشاند ،باید علاجی یافت.
  دیدن مچاله شدن و له شدن مبارزان خط مقدم مقابله با این ویروس نحس زیر فشار سنگین کار و زحمت ، کم اهمیتی بعضی افراد کوته فکر و عدم رعایت برخی اقشار ،دردی در وجودمان می کارد که این شکوِه و نگرانی ها درمقابلش قطره ای به دریاست.
پروتکل هایی که پشت سر هم نوشته میشود ، آیین نامه ها و بخش نامه‌ای که پیوسته منتشر میگردد ولی آنطور که شایسته است توجه و اجراء از سوی برخی افراد و حتی بعضی مسئولین صورت نمیگیرد
خود را حامی ولایت میدانیم در حالی که مقام معظم رهبری  بعد از مشاهده  وخامت ماجرا خود چندین بار و در برهه های مختلف نسبت به کم کاری های ما معترض و خود مجبور به حضور در جلسات مدیریت اوضاع کرونایی بوده اند.
مرتب رکورد شکنی پشت رکورد شکنی در آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از کرونا ،به خودمان رحم کنیم ،به مردم و دیگران رحم کنیم.
چرا محدودیتی دیده نمیشود؟ چرا تلاش و تکاپو در مقابله با پیک جدید در میان سطوح مختلف جامعه ،از مردم تا مسئولین  بر ما عیان نیست ؟
بیایید به جبهه های جنگ برگردیم، مگر نه که این شرایط شرایطی بحرانی و چون جنگ است. مگر در 8 سال دفاع مقدس ندیدیم همکاری در عین اختلافات فکری را ،مگر ندیدیم دوشادوش جنگیدن اقشار و اقوام مختلف جامعه را.زمان مبارزه فرارسیده ، بیایید دست به دست هم دهیم ،مردم ،مسئولین ،بازاریان و کارمندان ، ... و کادر درمان را در جبهه مبارزه تنها نگذاریم.
بیایید به جبهه ها برگردیم.

انتهای پیام/


 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار