بیانیه بسیج دانشجویی حوزه خواهران دانشگاه ایلام به مناسبت 13 آبان؛

13 آبان، یکی از نقاط عطف در شکستن هژمونی طاغوت و استکبار است

13 آبان، نماد روح آزادگی در مقابل تعدی و تجاوز استکبار نسبت به ملت ها از جمله نسبت به ملت ایران است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /  بسیج دانشجویی حوزه خواهران دانشگاه ایلام  به مناسبت سیزدهم آبان بیانیه ای صادر نمود.

متن بیانیه به شرح زیر است:

به یقین کسانی که گفتند پروردگار ما خدای یگانه است، سپس استقامت کردند، فرشتگان بر آن ها نازل می‌شوند و می‌گویند: نترسید و غمگین نباشید و بشارت باد بر شما بهشتی ک به شما وعده داده شده است. (سوره فصلت آیه ۳۰)

سیزدهم آبان در حقیقت به معنای واقعی کلمه، یکی از ایام الله است. سیزدهم آبان نماد استکبار ستیزی است، نماد روح آزادگی در مقابل تعدی و تجاوز استکبار نسبت به ملت ها از جمله نسبت به ملت ایران است. سیزدهم آبان تنها روز تسخیر لانه جاسوسی امریکا نیست بلکه یکی از نقاط عطف در شکستن هژمونی طاغوت و استکبار است

به همین دلیل امام (ره) می فرمایند: من نمی‌دانم شما جوان ها این کتاب های اسناد لانه جاسوسی را خوانده‌اید، می‌خوانید یا نه؟ خواندنی است، خواندنی است. ببنید سفارت آمریکا آن روز در ایران چه کار می‌کرد، با کی‌ها ارتباط برقرار کرده و نقش این سفارت در طول سال‌های متمادی قبل انقلاب چه بوده است؟
و همچنین به همین علت مجدد امام (ره) فرو ریختن لانه جاسوسی امریکا را انقلاب دوم می‌نامند.
در ایامی ک مصادف با ولادت خاتم النبیین(ص) است، یوم الله سیزدهم ابان هویتی جدید به خود می‌گیرد هویتی از جنس انسجام و اتحاد در مشت های گره خورده ملت ایران.

اکنون با گذشت بیش از چهار دهه عمر با برکت انقلاب اسلامی و برملا شدن چهره شیطانی و خبیث آمریکا، مستکبران طی فرایند های متمادی با شکست روبرو شدند.

چه زیباست کلام امام خمینی (ره) که می فرمایند: آمریکائی‌ها می‌گویند ما می‌خواهیم با ایران مذاکره کنیم، خب سال‌ها است که می‌گویند می‌خواهیم مذاکره کنیم؛ این یک فرصتی نیست که برای ما به‌وجود آوردند. در مسائل خاص مذاکره را منع نمی‌کنم مثل مسئله‌ی خاصی که در قضیه‌ی عراق داشتیم، و بعضی از قضایای دیگر لیکن من خوشبین نیستم؛ چون تجربه‌ی من این را نشان می‌دهد. آمریکائی‌ها هم غیرقابل اعتمادند، هم غیر منطقی‌اند، هم در برخوردشان صادق نیستند.
آمریکایی‌ها گاهی هم حرف‌های به‌ ظاهر آشتی‌ جویانه‌ای در این مدت زدند؛ اما هر وقت که لبخندی به روی مسئولین جمهوری اسلامی زدند، وقتی دقت کردیم، دیدیم خنجری در پشت سرشان مخفی کرده‌اند؛ از تهدید دست برنداشته‌اند؛ نیتشان عوض نشده است.

بسیج دانشجویی حوزه خواهران دانشگاه ایلام ضمن گرامی داشت سیزدهم آبان تاکید می‌کند عزت مردم در کشور ما بر اثر روح استکبار ستیزی است و این روحیه ملی که ریشه در دین و مذهب اسلام دارد، هیچ انزوایی به دنبال ندارد.

همچنین دانشجویان بسیجی با الگو قرار دادن شهید بزگوار "شهید سردار سلیمانی"  در این راه استوار تر از گذشته ضمن حمایت از ملت های مظلوم جهان و مبارزه با استکبار سر لوحه قرار خواهد داد.

ما دانشجویان بسیجی به کسانی که در داخل کشور، چشم امید به انتخابات آمریکا بسته‌اند و معتقدند راه حل مشکلات ما در گروی نتایج این انتخابات است، متذکر می‌شویم که راه برون رفت از مشکلات داخلی فقط و فقط تکیه بر توان داخلی کشور و ملت است و هیچ دستی از بیرون کشور نمی‌تواند مشکلات ما را در درون حل کند.

و من الله التوفیق

 

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار