13 آبان امسال را در حالی گرامی می داریم که داغ شهادت سردار پرافتخار جبهه های مقاومت و رشادت، حاج قاسم سلیمانی را بر دل داریم


 

بسمه تعالی

وَ ذَکِّرْهُمْ بِأَیَّامِ اللَّهِ ۚ إِنَّ فِی ذَلِکَ لَآیَاتٍ لِکُلِّ صَبَّارٍ شَکُورٍ

سلام و صلوات خدا و ملائکه مقرب بر پیامبر اعظم و مبشر مهر و رحمت حضرت محمد مصطفی(صلی الله علیه و آله) و سلام و درود بر مهدی موعود(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و روح پرفتوح بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی.

13 آبان ماه در سپهر تاریخ پر فراز و نشیب این سرزمین همانند ستاره ای راهنما، مسیر حرکت و جهتگیری ملت مسلمان ایران را به خوبی نمایان می سازد که

" وَعَلَامَاتٍ ۚ وَبِالنَّجْمِ هُمْ یَهْتَدُونَ"

13 آبان برای ملت ایران الهام بخش و غرورآفرین و برای دشمنانش مایه سرافکندگی و شکست است.

ملتی که در سابقه تاریخی خود تسخیر لانه جاسوسی آمریکا را دارد، در دامانش فرزندانی تربیت می کند که از هیبت پوشالی شیطان بزرگ و شیطانک ها نهراسند که ثمره آن را می توان در سرنگونی پهپاد گلوبال هاوک آمریکایی و موشک باران پایگاه اشغالگران تروریست آمریکایی در  عین الأسد عراق مشاهده نمود.

13 آبان امسال را در حالی گرامی می داریم که داغ شهادت سردار پرافتخار جبهه های مقاومت و رشادت، حاج قاسم سلیمانی را بر دل داریم و این داغ، اشتیاقمان بر انتقام از رژیم تروریست و تروریست پرور آمریکا را صد چندان نموده است.

امروز به فضل خدا و مجاهدت مجاهدان راه حق، صدای فروریختن استخوان های پوسیده نظام لیبرال سرمایه داری به وضوح شنیده می شود و نخبگان روشن ضمیر دنیا در حال ترسیم جهان بدون آمریکا و دنیای پس از آمریکا هستند.

اما در این میان، عده ای در داخل کشور از روی جهل و یا دشمنی، همچنان چشم امید به اعجاز جنازه متعفن غرب دوخته و حیات و بقای خود را در ارتباط و مذاکره با آن می دانند.

غرب غریق در لجنزار فساد و تباهی، یک روز دامان ناپاک خود را با توهین به نبی اسلام می آلاید و روز دیگر در توهین به قرآن مجید و صد البته که چراغ هدایت الهی خاموش ناشدنی است

"یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ"

 

ما دانشجویان بسیجی دانشگاه های شهرستان اصفهان با آگاهی، بصیرت و نگاه امیدوارانه به آینده اعلام میداریم تنها راه غلبه بر دشمنی دشمنان، استمرار مسیر پر افتخار سلیمانی ها و حججی ها یعنی مسیر مقاومت تحت زعامت     ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای(حفظه الله) بوده و در این راه اسیر جو سازی هایی که به دنبال تحریف و تطهیر چهره پلید دشمن هستند نخواهیم شد.

والسلام علی من التبع الهدی

آبان ماه سال 1399

بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان اصفهان

کلیدواژه ها


بیانیه خرازی اصفهان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار