نامه دبیر قرارگاه احمدی روشن خراسان جنوبی:

استانداری خراسان جنوبی پیگیر توسعه جاده‌های مواصلاتی استان باشد

دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن خراسان جنوبی در نامه‌ای به معتمدیان، استاندار این استان در خصوص وضعیت جاده‌ها و خطرزا بودن مسیر‌های مواصلاتی این استان، نکاتی را مطرح کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن خراسان جنوبی در نامه‌ای به معتمدیان، استاندار این استان در خصوص وضعیت جاده‌ها و خطرزا بودن مسیر‌های مواصلاتی این استان، نکاتی را مطرح کرد. 


در این نامه آمده است؛ 

همان گونه که مستحضرید در هفته گذشته حادثه‌ای در سطح استان در محور درح – سربیشه رخ داد که منجر به فوت ۱۲ نفر شد. همان طور که می‌دانید استان خراسان جنوبی، از استان‌های کمتر توسعه یافته کشور است و یکی از بهترین راه‌های توسعه، راه‌های مبادلاتی مناسب است.

از طرفی و با قرار گرفتن این استان در کریدور جنوب به شمال، ارتباط زمینی با کشور افغانستان و ارتباط با ۶ استان مجاور از دیگر قابلیت‌های بالقوه این استان می‌باشد که اهمیت نگاه ویژه به این مورد را دوچندان می‌کند.

حادثه محور درح – سربیشه نمونه‌ای از حوادث متعدد استان می‌باشد که به‌دلیل مغفول ماندن مسئولین جهت ایجاد زیر ساخت‌ها و راه‌های ارتباطی مناسب در استان؛ سالانه قلوب و خانواده‌های فراوانی را داغدار و کودکانی را یتیم و بی سرپرست کند.

فلذا و با توجه به حضور گروه‌های جهادی در سطح استان و مناطق کمتر توسعه یافته، بر آن شدیم که از جنابعالی بعنوان بالاترین مقام اجرایی استان، درخواست کنیم تا پیگیری‌های لازم، مناسب و متناسب را در اسرع وقت در دستور کار قرار داده تا علاوه بر توسعه استان، از اتفاقات مشابه در جاده‌های استان جلوگیری کنید.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار