سپاه قدردان همکاری های بی شائبه یگان های ویژه است

دکتر رفیعی بصیری ضمن تشکر و قدردانی از جناب سرهنگ "زین الدینی" فرمانده ی محترم یگان ویژه لوح سپاسی که توسط فرمانده ی محترم سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز سردار "یوسف مولایی" صادر گردیده بود را به ایشان تقدیم نمود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به نقل از البرز؛ فرمانده ی بسیج دانشجویی استان البرز "دکتر رفیعی بصیری" به همراه معاونت سازندگی این ناحیه جهت تقدیر و تشکر از فرمانده ی محترم یگان ویژه ی ناجای استان البرز و همچنین کارکنان پایور و وظیفه ی این یگان در محل ستاد یگان ویژه حضور یافتند.

فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان البرزگفت: سپاه قدردان زحمات و همکاری های بی شائبه یگان های ویژه است وتداوم درتعامل سازنده بین یگان ویژه و سپاه، درهمه عرصه ها موثرو مفید واقع خواهدشد.

دکتر"مرتضی رفیعی بصیری" رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان البرز در دیدار با سرهنگ"جهانشاه زین الدینی" فرمانده یگان ویژه استان البرز با ابراز خرسندی از ارتباط بین یگان ویژه و سپاه، اظهارکرد: یگان ویژه علاوه براینکه درهمه ماموریت های سخت و درمقابله با اغتشاشات و نا آرامی ها و برخورد با اشرار خوش درخشیده است، بلکه یک نهاد اجتماعی، انقلابی و مردم محور نیز به شمارمی رود.
وی سپاه را قدردان زحمات و همکاری های بی شائبه یگان های ویژه دانست و افزود: یگان های ویژه با رویکردهای اجتماعی و مردم یاری و با استفاده و به کارگیری از ابزارهای سازنده محبوبیت قابل توجهی را دربین اقشارمختلف جامعه به دست آورده است و درواقع با حرکت های جهادی خودجوش و بدون هیچ چشم داشتی از سایرنهادها و گروه های جهادی برون سازمانی سبقت گرفته است.
ریاست سازمان بسیج دانشجویی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرزبابیان اینکه یگان های ویژه فعالیت های چشمگیری درراستای طرح "نسیم همدلی" و "پویش مومنانه" داشته است، تصریح کرد: واژه و صفت ارزنده ترازسربازان ولایت که همان مجاهدان و جهادگران فی سبیل الله هستند که بتوان به یگان های ویژه نسبت داد سراغ ندارم و وقتی کارکنان خدوم آن را دراردوهای جهادی و خدمت مشترک با سپاه برای مردم به ویژه محرومان و مستضعفان می بینم بسیارلذت می برم و روحیه می گیرم.
دکتر رفیعی در ادامه عنوان کرد: کمک رسانی و یاری کردن سازمان بسیج دانشجویی وگروه های جهادی توسط فرماندهی وکارکنان یگان ویژه استان البرزاززمان شیوع ویروس کرونا و بروزبیماری های ناشی ازآن که به بسیاری از اقشارکم درآمد و مستمند آسیب وارد کرده است. 
وی درتشریح اقدامات و فعالیت های جهادی بین یگان ویژه و سپاه، خاطرنشان کرد: به حول قوه الهی تا کنون دویست و سی و پنج هزارماسک تولید و به صورت مرحله ای بین مردم توزیع می شود وعلاوه برعملیات شکست کرونا در سطح استان البرز، بیست و هفت منطقه حاشیه نشین و محروم نیزگندزدایی و ضدعفونی شده ودرمرحله اول هفثصد سبدغدایی شامل برنج، روغن، ماکارونی، گوشت، مرغ، خرما، ماسک و محول ضدعفونی بین مستمندان توزیع شده است.
دکتررفیعی در پایان با اهداء لوح سپاس به نیابت از سردارسرتیپ دوم پاسداردکتر" سیدیوسف مولایی " فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز، از زحمات و همکاری های سرهنگ "جهانشاه زین الدینی " فرمانده یگان ویژه استان البرزقدردانی کرد وگفت: امیدوارم هرچه سریع ترشاهد ریشه کن شدن ویروس منحوس کرونا درکشورباشیم وانتظارمی رود کمک های مومنانه و خیرخواهانه وهمکاری های صمیمی یگان ویژه و سپاه ادامه داشته باشد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار