مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان؛

کرونا قدرت پوشالی غرب را به چالش کشید

مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان: همه معادلات دنیا اعم از فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و امنیتی تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفت و همه این مناسبات در زندگی بعد از کرونا با زندگی قبل از آن متفاوت است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / علیرضا کیخا، مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان گفت: همه معادلات دنیا اعم از فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و امنیتی تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفت و همه این مناسبات در زندگی بعد از کرونا با زندگی قبل از آن متفاوت است.


وی افزود: کرونا بر روی آموزش، فضای مجازی و... بشدت تاثیر گذاشته تا جایی که روش‌های آموزش نیز تغییر کرده اند و از ظرفیت فضای مجازی بسیار بیشتر از قبل در حال استفاده شدن است.

کیخا بیان کرد: در هفته قبل شاهد آن بودیم که کشوری به نام آلمان که ادعای حقوق بشر نیز دارد و در ۱۰۰ سال گذشته میلیون‌ها انسان را به خاک و خون کشیده است و قصه ساختگی هولوکاست را ساخته، اکنون حزب الله لبنان را که با گروه‌های تروریستی مبارزه می‌کند، تروریستی اعلام می‌کند و فعالیت مساجد آلمان را به بهانه همکاری با حزب الله تعطیل می‌کنند، اما سازمان مجاهدین خلق که ۱۸ هزار ترور را انجام داده است را در لیست خود قرار نمی‌دهد چرا که منافع آن‌ها در حمایت از گروه‌های تروریستی است.
 
مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: در گذشته نه چندان دور نصف جمعیت ایران توسط امپراطوری انگلیس به دلیل فقر، قحطی و گرسنگی از بین رفتند.

وی با تاکید بر این مطلب که آمریکایی‌ها به دنبال امپراطوری در همه زمینه‌ها هستند، تصریح کرد: امروز می‌بینیم آمریکایی‌ها و همچنین کشور‌هایی که خود را پیش رو در همه زمینه دارند از جمله انگلیس، فرانسه و... بیشترین آمار مرگ و میر مرتبط با کرونا را در دنیا دارند و این نشان از قدرت پوشالی غرب است.

این مسئول در پایان خاطر نشان کرد: همه باید اهل تفکر و تحلیل باشیم و برای تحلیل نباید به گزاره‌های یک دقیقه‌ای توجه کرد بلکه باید اهل مطالعه کتاب و به گذشته نیز باید توجه کرد.

ارسال نظر


captcha