طی مراسمی در ناحیه بسیج دانشجویی استان انجام گرفت

جانشین جدید فرماندهی ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی معارفه شد

در حکمی که از سوی فرمانده سپاه عاشورا ابلاغ گردید، آقای "نوید ناصر" بعنوان جانشین فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی منصوب گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / در حکمی که از سوی فرمانده سپاه عاشورا ابلاغ گردید، آقای "نوید ناصر" بعنوان جانشین فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی منصوب گردید. 

 

در این مراسم که با حضور معاون بازرسی سپاه عاشورا برگزار گردید، جعفر رزمی با اشاره به قرار گرفتن در ایام ماه مبارک رمضان و توصیه همگان به بهره برداری از این ماه گفت: همه فعالیت های ما بایستی در مسیر بندگی باشد و بسیج دانشجویی می تواند از ظرفیت جوان مومن انقلابی که دلدادگی بیشتری با معنویت دارد در این مسیر نهایت استفاده را بکند.

وی با اشاره به قرار گرفتن در ایام عملیات الی بیت المقدس که در اردیبهشت ماه سال 61 انجام گرفت افزود: مرور این عملیات که به زیبایی در کتاب مهتاب خین به تصویر کشده شده است نشان می دهد که چطور جوانان این مرز و بوم با دست خالی و صرفا با تکیه بر سلاح ایمان و تقوا و توکل بر خدا بر مشکلات فائق آمدند.

در این آیین محمدرضا سلطان زاده؛ مسئول ناحیه بسیج دانشجویی با اشاره به اهمیت جایگاه بسیج دانشجویی در ساختار بسیج مستضعفین و قرار گزفتن این تشکل در مسیر تمدن سازی افزود: جاری شدن روحیه مساله محوری و حل مسائل و نیازهای اساسی کشور در بدنه بسیج دانشجویی، میتواند مسیر انقلاب اسلامی را به سمت قله تمدن اسلامی تسریع کند.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار