جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادنی سپاه سلمان سیستان وبلوچستان:

از جاده سازی تا اشتغال زایی/کلنگ ۸۵ برنامه عمرانی قرارگاه بر زمین زده شد

علیرضا کیخا، جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادنی سپاه سلمان سیستان وبلوچستان : کلنگ ۸۵ برنامه زیرساختی و مرمتی توسط قرارگاه پیشرفت و آبادنی سپاه در اقصی نقاط استان بر زمین زده شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /علیرضا کیخا، جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادنی سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: در تداوم انجام برنامه ها روز گذشته، کلنگ۸۵ پروژه عمرانی در سیستان وبلوچستان بر زمین زده شد.

وی بیان کرد: این پروژه های عمرانی در حوزه های زیرساخت و مرمتی همچون ساخت جاده و پل، ۹ واحد مدرسه، خانه عالم  ومسجد می باشد.

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادنی سپاه سلمان استان ادامه داد: این پروژه ها که حدود ۸۰۵ مورد است با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد تومان انجام می شود که از این تعداد ۶۰ درصد پروژه ها مربوط به منطقه سیستان و۴۰ درصد آن درمنطقه بلوچستان و در هشت دهستان پایلوت قرارگاه پیشرفت و آبادانی به اجرا خواهد آمد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: از ۸۵ پروژه زیرساختی و مرمتی حدود ۲۰ مورد مرتبط با اشتغالزایی بوده و برای حدود ۲۰ خانوار ایجاد شغل می کند.

گفتنی است به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان و مشارکت اداره کل نوسازی مدارس، کلنگ احداث ۹ واحد آموزشی با عنوان فازدوم پروژه های عمرانی قرارگاه به زمین زده شد.

ارسال نظر


captcha