مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان؛

توزیع بسته های معیشتی در سطح استان ادامه دارد

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان گفت: به همت بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان ۳۱۳ بسته معیشتی و غذایی بصورت هفتگی بین خانواده‌های نیازمند در سطح استان توزیع می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /ساسان سالاری، مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه مشکلات معیشتی مردم استان سیستان و بلوچستان از قبل شیوع ویروس منحوس کرونا وجود داشت و همچنین با ورود این بیماری آسیب بسیار بیشتری به مشاغل واردشده و باعث کوچک‌تر شدن سفره‌های مردم بخصوص قشر ضعیف جامعه شده است.


وی افزود: با توجه به منویات مقام معظم رهبری (مدضله العالی) بر آن شدیم که هفته‌ای ۳۱۳ بسته معیشتی و غذایی را بین خانواده‌های نیازمند سطح استان توزیع کنیم.

سالاری ادامه داد: در هفته اول ماه مبارک رمضان ۲۰۰ بسته معیشتی در شهرستان راسک و ۱۱۳ بسته در زاهدان توزیع شد.


مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: بسته‌های معیشتی شامل ۵ کیلو برنج، ۲ عدد ماکارونی، ۲ عدد روغن، ۱ عدد پتو، ۱ عدد کیف لوازم التحریر بهمراه لوازم التحریر که ارزش تقریبی حدود ۳۰۰ هزار تومان دارند، از هفته آینده نیز سویا و مرغ نیز به این بسته‌ها اضافه می‌شود.


این مسئول تصریح کرد: با همکاری بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان امام این بسته‌ها تهیه و ستاد مردمی عملیات فرهنگی صاحب الزمان (عج) در این خصوص تشکیل شد و تحت عنوان رزمایش همدلی و کمک مومنانه این اقدامات در حال انجام است.

ارسال نظر


captcha