مسئول عملیات جهادی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان:

رزمایش کمک مومنانه توسط بسیج دانشجویی در استان سمنان اجرا می‌شود

مسئول عملیات جهادی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان از اجرای طرح کمک مومنانه خبر داد و گفت: بسته‌های غذایی تهیه شده در بین نیازمندان سمنانی توزیع خواهد شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان مصطفی محقق، مسئول عملیات جهادی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان در گفتگو با خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی، در خصوص اجرای طرح «کمک مومنانه» در سمنان توسط دانشجویان بسیجی گفت: بعد از فرمایش رهبری مبنی بر کمک مومنانه هم با همکاری اعضای بسیج دانشجویی استان و موکب‌های شهری که در راستای کمک رسانی به مردم در حال فعالیت هستند، تصمیم گرفتیم برنامه واحدی در این راستا انجام بدهیم.

محقق خاطرنشان کرد: برای نمود بیشتر این فعالیت تصمیم به همکاری گرفتیم تا موازی کاری صورت نگیرد و به تهیه بسته‌های مواد غذایی پرداختیم.

مسئول عملیات جهادی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان تاکید کرد: با دانشگاه‌های استان رایزنی‌های لازم را انجام دادیم تا در جمع آوری کمک‌های مردمی و اصلاع رسانی برای مشارکت مردم در کنار ما باشند.

وی ابراز کرد: مقداری بسته غذایی در بین نیازمندان توزیع شده و موج دوم این حرکت با جمع آوری کمک‌های نقدی و خرید مواد غذایی در بین خانواده‌های کم برخوردار تا قبل از شروع ماه رمضان توزیع خواهد شد.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار