مسئول بسیج دانشجویی شهرستان بناب اعلام کرد:

فعالیت هسته های واکنش سریع بسیج دانشجویی این شهرستان تا پایان شیوع کرونا ادامه دارد

ناصر گلچین : در کنار ضدعفونی معابر، با ساماندهی خواهران بسیجی 1500 عدد ماسک نیز تولید و در اختیار مردم قرار گرفته است، همچنین جهت گفتمان سازی بهداشتی پیرامون ویروس کرونا در حوزه تولید محتوا 6 شماره نشریه دانشجویی منتشر و در میان مردم توزیع شده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مسئول بسیج دانشجویی شهرستان بناب با اعلام امادگی این تشکل برای حرکت در مسیر پویش مومنانه گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا، دانشجویان بسیجی بناب در قالب هسته های واکنش سریع در ده گروه 2 نفره ساماندهی شده و تا به امروز در 40 مرحله، معابر اصلی بناب را سمپاشی و ضدعفونی کرده اند.

ناصر گلچین افزود: در کنار ضدعفونی معابر، با ساماندهی خواهران بسیجی 1500 عدد ماسک نیز تولید و در اختیار مردم قرار گرفته است، همچنین جهت گفتمان سازی بهداشتی پیرامون ویروس کرونا در حوزه تولید محتوا 6 شماره نشریه دانشجویی منتشر و در میان مردم توزیع شده است.

وی تاکید کرد: 600 نفر از مردم در طرح بسیج غربالگری توسط دانشجویان بسیجی مورد بررسی قرار گرفتند.

گلچین اضافه کرد: با شروع طرح کمک مومنانه برنامه ریزی بسیج دانشجویی جهت حضور و تاثیرگذاری حداکثری در این طرح ادامه دارد و امید است با همراهی دانشجویان و کمک مردم، ریشه این بیماری هر چه زودتر از بین برود.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار