از وضعیت سفید تا وضعیت سیاه؛

آقای روحانی استان را به سمت وضعیت سیاه نبرید

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تصمیم رئیس جمهور، حضور افراد غیر بومی و دانشجویان در استان سیستان و بلوچستان می‌تواند آمار کنونی مبتلایان به ویروس کرونا را افزایش بدهد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /محمدرضا ملاشاهی، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان گفت: متاسفانه اقای روحانی وضعیت بعضی از استان‌ها از جمله استان سیستان و بلوچستان را از نظر ابتلا به کرونا سفید اعلام کردند و این اظهارات موجب رنجش خاطر مردم این استان و اعتراضات شدید آن‌ها شد.

 
ملاشاهی افزود: سوال اساسی ما از جناب رئیس جمهور این ست که این اطلاعات را از کدام منبع خبری دریافت می کنند که حتی با صحبت‌های سخنگوی ستاد مبارزه با کرونا در تضاد است؟ با این حال اگر وضعیت این استان نسبت به بقیه شهر‌ها بهتر باشد (که نیست)، حضور افراد غیر بومی و دانشجویان در این استان می تواند آمار کنونی مبتلایان به ویروس کرونا را تا چند برابر افزایش دهد و با توجه به کمبود امکانات لازم پزشکی، میتواند مارا با یک فاجعه‌ی غیر قابل کنترل و غیرقابل جبران روبه رو کند. آیا خود این بزرگواران حاضرند فرزندان و یا عزیزان خود را به مدرسه و یا محیط‌های اجتماعی و کاری بفرستند؟
 
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: گویا آقای روحانی شب‌های انتخابات را از یاد برده اند که با وعده‌های بسیار در تلاش برای کسب آرای مردم بودند و اکنون اندک اهمیتی به وضعیت نا مناسب این استان و حتی جان مردم قائل نیستند.
 
وی خاطرنشان کرد: شرم بر مسئولی که در چشم مردم نگاه میکند و بجای نوکری کردن این ملت، بی صداقتی را ملاک عمل خود قرار می دهد. حقیقتا مردم شریف این استان بیش از هر زمان دیگری از بی عدالتی خسته و نیازمند همدلی و همراهی می‌باشند. مسئولین امر بجای بهانه دادن به دست فرصت طلبان، به مشکلات مردم رسیدگی کنند.

کلیدواژه ها


رزمایش همدلی

ارسال نظر


captcha