مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند خبر داد؛

فیضی: تا به امروز 12 جلسه مجازی پیرامون وضعیت وضعیت کشور و مسائل دانشگاهی برگزار شده است

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند: تا به امروز چهار جلسه پیرامون مدیریت بحران در کشور، چهار جلسه پیرامون آسیب ها و فرصت های آموزش مجازی در دانشگاه، دو جلسه پیرامون مساله جهش تولید و دو جلسه پیرامون روز جهانی مستضعفین بصورت مجازی در صفحه اینیستاگرام بسیج دانشجویی برگزار شده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند با اعلام فعال سازی مباحث گفتمانی در ایام کرونا گفت: با هماهنگی و برنامه ریزی میان واحدهای بسیج دانشجویی برنامه ریزی جهت استفاده حداکثری از فضای مجازی انجام گرفت و در یک ماه اخیر هر هفته سه برنامه مجازی در صفحه بسیج دانشجویی در فضای مجازی برگزار گردید.

امیرحسن فیضی افزود: این برنامه ها در حوزه های مسائل مهم کشوری، مباحث گفتمانی و مسائل مربوط به دانشگاه برگزار شده که این روند همچنان ادامه دارد و برنامه ریزی در حوزه های دیگر نیز در حال برنامه ریزی است.

وی تاکید کرد: در این مدت چهار برنامه در مورد مسائل کشور با عنوان "بررسی مدیریت بحران در چهل سال اخیر" با حضور اساتیدی همچون دکتر  روح الله متفکر آزاد، دکتر روح الله رشیدی، صادق شهبازی، حجت الاسلام نامخواه  برگزار شده است، همچنین ارتباط مستقیمی را بیمارستان امام رضا (ع) تبریز برقرار کردیم تا از حال و هوای کادر درمانی بیمارستان بطور زنده و مستقیم خبر دار شویم.

 

فیضی اضافه کرد: با توجه به راه اندازی سامانه آموزشی دانشگاه و وجود مشکلات برای دانشجویان، واحد علمی بسیج دانشگاه به بررسی و تبیین روند این مساله در سطح کشور و جهان پرداخت و چهار برنامه با حضور اساتید دانشگاه در داخل و خارج کشور برگزار گردید.

 

فیضی افزود: با توجه به انتخاب نام سال 99 توسط مقام معظم رهبری به نام جهش تولید سعی کردیم با ارتباط با نخبگان و صاحب نظران این عرصه تبیین بیشتری را برای مخاطبین مان پیرامون این مساله داشته باشیم.

 

همچنین با توجه به اعیاد نیمه شعبان و روز جهانی مستضعفین، دو برنامه با عنوان "وضعبت مستضعفین در دنیای امروز"  با حضور اساتید صاحب نظر در این عرصه برگزار گردید.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار