طوفانی از جنس مهربانی در "پویش همدلی"

نعیمی، مسئول گروه جهادی سابقون گفت: با رهنمود رهبر معظم انقلاب همه اراده های داوطلبانه،مومنانه و خلاقانه پای کار نهضت ملی "رزمایش همدلی" خواهند بود و ان شاالله به یاری خداوند این همدلی ثمربخش خواهد بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /نعیمی، مسئول گروه جهادی سابقون در گفتگو با خبرنگار ناحیه بسیج دانشجویی، گفت: با رهنمود رهبر معظم انقلاب همه اراده های داوطلبانه،مومنانه و خلاقانه پای کار نهضت ملی "رزمایش همدلی" خواهند بود و ان شاالله به یاری خداوند این همدلی ثمربخش خواهد بود.

وی اضافه کرد: ملت ایران همواره در شرایط سخت و بحرانی بهترین عملکرد را داشته اند و در اوضاع فعلی نیز قطعا بیشترین کمک و همکاری را خواهند داشت و طوفانی از جنس مهربانی و جوانمردی به راه خواهند انداخت.
 
نعیمی ادامه داد: گروه جهادی سابقون در راستای لبیک گویی به ندای رهبر معظم انقلاب به مناسبت میلاد حضرت صاحب الزمان (عج)، بسته های مواد غذایی را بین مردم نیازمند روستای مازغ مغیران، از توابع شهر تخت، تهیه و توزیع کردند.
 
مسئول گروه جهادی سابقون اظهار کرد: امیدواریم با حمایت عزیزان و بزرگواران بیش از این بتوانیم در خدمت مردم استان عزیز هرمزگان باشیم.

ارسال نظر


captcha