بازدید از کارگاه تولید ماسک بسیج دانشجویی هرمزگان/ دانشجویان بسیجی از ابتدای شیوع کرونا پای کار بوده اند

عارف رئوفی در بازدید جمعی از مسئولین استانی از کارگاه تولید ماسک، گفت: بسیج دانشجویی هرمزگان از ابتدای شیوع کرونا، قرارگاه مبارزه با کرونا را در سه حوزه اصلی در سراسر استان، تشکیل داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / دکتر کامرانی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان، سرهنگ صنعتکاران، معاون هماهنگ کننده سپاه امام سجاد(ع)، سرهنگ ماندگاری، معاون اجرایی سپاه امام سجاد(ع) و عارف رئوفی، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان، از کارگاه تولید ماسک بسیج دانشجویی در محل دانشکده سما دانشگاه آزاد بندرعباس، بازدید کردند.

دکتر کامرانی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، در رابطه با شیوع بیماری کرونا در استان، گفت: در ابتدای شیوع، دانشجویان استان بخصوص بسیج دانشجویی، پای کار حاضر شدند و در این راستا فعالیت های موثری را داشته اند.

در ادامه سرهنگ صنعتگران اظهار کرد: بسیج دانشجویی در این ایام، از ابتدا با تمام توان پای کار آمده است و در حوزه های مورد نیاز فعالیت کرده است.

سپس سرهنگ ماندگاری ابراز کرد: دانشجویان بسیجی استان، همیشه در تمام عرصه های علمی، مطالبه گری و جهادی فعال بوده اند. اکنون در این برهه حساس توانسته اند، در تامین اقلام بهداشتی مورد نیاز نقش موثری داشته باشند.

عارف رئوفی نیز در ادامه این برنامه، تصریح کرد: بسیج دانشجویی هرمزگان از ابتدای شیوع کرونا، قرارگاه مبارزه با کرونا را در سه حوزه اصلی در سراسر استان، تشکیل داد.

وی افزود : این قرارگاه شامل حوزه اطلاع رسانی پیرامون پیشگیری و مقابله با کرونا، حوزه کارگاه های تولید ماسک و اقلام دیگر و حوزه گروه های ضدعفونی کننده اماکن و معابر و پایش راه های ورودی و خروجی شهر ها، می باشد.

ارسال نظر


captcha