مسئول بسیج سازندگی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی خبر داد؛

فعالیت 1200 دانشجوی بسیجی در قالب 106 گروه جهادی در سطح استان

مسئول بسیج سازندگی ناحیه دانشجویی: فعالیت های بسیج دانشجویی از سه هفته پیش آغاز و تا به امروز بصورت شبانه روزی ادامه دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مسئول یسیج سازندگی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی با اشاره به حضور فعال و تاثیرگذار دانشجویان بسیجی در صحنه مبارزه با کرونا اعلام داشت که تا به امروز 1200 دانشجوی بسیجی در قالب 106 گروه جهادی در سطح استان مشغول عملیات جهادی می باشد.

غلامرضا جعفری افزود: این گروه ها در قالب هسته های واکنش سریع بسیج دانشجویی در قالب گروه های دو الی سه نفر ساماندهی شده و به ضدعفونی معابر و مکان های پرخطر و پرتردد می پردازند که تا به الان 330 نقطه از این محلات بصورت دائم و شبانه روزی توسط دانشجویان ضد عفونی شده اند. 

وی تاکید کرد: در کنار ضدعفونی معابر، 60 کارگاه تولید ماسک در 26 موقعیت جغرافیایی ساماندهی شده که تا به امروز 40 هزار ماسک توسط این کارگروه تولید شده. حجم تولیدی این کارگاه ها از روزی 100 عدد تا 2000 عدد بسته به وسع و ظرفیت کارگاه متغیر است. 

جعفری ابراز داشت: فعالیت های جهادی با قدرت و سرعت و هماهنگی بیستری در حال انجام است که همین راستا دستگاه اتوکلایو جهت استریزه کردن ماسک های تولیدی تهیه شده است که سرعت تولید و توزیع ماسک را افزایش چشمگیری داده است.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار