مسئول بسیج دانشجویی استان گلستان

برخی مسئولین هنوز نگاه جنگی به مسئله کرونا ندارند/ قاطعیت در تصمیم راهکشا است

جواد فرامرزی امروز در پنجمین جلسه ستاد مبارزه با کرونای بسیج دانشجویی استان گفت: تنها مردان جنگ واقعی قادر به شنیدن صدای این جنگ می باشند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مسئول بسیج دانشجویی استان گلستان امروز در پنجمین جلسه ستاد مبارزه با کرونای بسیج دانشجویی استان با تاکید بر بیانات مقام معظم رهبری در ابتدای سال گفت: مطلب حضرت آقا درباره جهش تولید نشان از خط مشی کلی ایشان برای بهبود شرایط اقتصادی مردم و نظام اسلامی است که از سال های گذشته، با برنامه ریزی بلند مدت در حال پیگیری و مطالبه ایشان است. همچنین ایشان عنوان جهش را فرمودند و اشاره به برخی موانع و اشکالات داخلی نمودند که امید است با قطع نگاه حداکثری به غرب و بلکه توجه به ظرفیت داخلی این جهش اتفاق افتد.

فرامرزی با اشاره به بخشی از بیانات رهبری گفت: موضوع استفاده از شیاطین جن و انس برای جاسوسی که حضرت آقا در سخنرانی ابتدای سال فرمودند از لسان کسی مطرح می شود که پس از رسیدن به قطعیت بیان می شود و این اعلان علنی نکته مهمی است. حتی در فیلم های آمریکایی این مسئله نیز مطرح شده است. این ایده برای آمریکایی وجود داشته و آنان برای باور پذیری مطالب آن را در قالب داستان، فیلم و کارتون برای جامعه پخش می کنند. آنها حتی از علوم باستانی مانند علوم غریبه و رمل ... و تمام امکانات شیطانی و غیرشیطانی استفاده می کنند تا نظام اسلامی را به زمین بزنند.

مسئول بسیج دانجشویی در افزود: متاسفانه برخی سریال های نوروزی مانند پایتخت با برخی انحرافات همراه بوده است. برخی از صدمات مانند خوردن الکل به علت همین جهلی بود که به خورد مردم دادند و اکنون در این سریال تبلیغاتی با زبان های مختلف مطرح می شود.

وی در خصوص احتمال جنگ بیولوژیک بیان کرد: جنگ بیولوژیک چندین سال است که با عناوین مختلف مطرح است کما اینکه چندی پیش اغذیه های تراریخته نقل مجالس و مباحث بود که بعید نیست این نقشه دشمنان در جهت اثرگذاری بر سلامت و توان مردم ایران باشد. اگرچه برخی تلاش کردند اغذیه تراریخته در کشور وارد شود اما تقریبا نقشه آنان شکست خورد اما در لایه های زیرین مانند تامین علوفه یا خوراک دام تراریخته و... هنوز فضای برای آنان باز است. برخی مسئولین هنوز نگاه جنگی به مسئله کرونا ندارند. حتی از کنار یک بیمارستان هم رد نمی شوند. اگر نگاه جنگی و شرایط اضطراری در کشور حاکم بود مسئولین تصمیمات قاطعانه تر و... می گرفتند.

وی افزود: در جنگ نظامی صدای توپ و گلوله به راحتی قابل شنیدن است اما تنها مردان جنگ واقعی، جنگ فرهنگی و بیولوژیک، قادر به شنیدن صدای این جنگ می باشند مانند نگاه به مقابله با داعش.

ایشان در خصوص حضور برخی از پزشکان بدون مرز بیان کرد: چه دلیلی برای حضور کادر پزشکان بدون مرز در ایران می باشد در حالی خود کشورهای این پزشکان در خطر هستند. البته این پزشکان تخصص بیماری های عفونی هم نداشتند و با تعداد کم تجهیزات هیچ ارزشی برای ایران نداشت. مگر ایران فراموش کرده است که در زمان حملات شیمیایی صدام، همین پزشکان غربی برای تکمیل چرخه چگونگی عملکرد بمب های شیمیایی خودشان مجروحان ما را مداوا می کردند.

نگاه به همه ابعاد از جمله مباحث مورد توجه مسئول بسیج دانجشویی استان بود و گفت: در تهدید این بیماری باید به تمام ابعاد آن نگریست. بهداشت و درمان، مباحث اجتماعی، مذهبی، اقتصادی، رسانه، امنیتی و انتظامی و... باید در کنار هم دیده شود و آینده نگری شود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار