بسیج دانشجویی علوم پزشکی هرمزگان خواستار برخورد قاطع قوه قضائیه با اخلالگران در سلامت عمومی شد

بسیج دانشجویى دانشگاه علوم پزشکى هرمزگان در بیانیه اى ضمن محکوم کردن هتک حرمت به ساحت مقدس ائمه اطهار و نقض آشکارای قوانین کشور، خواستار برخورد قاطع و قانونی قوه قضائیه و سایر ساختار های ذی ربط، با افراد هتاک شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بسیج دانشجویى دانشگاه علوم پزشکى هرمزگان در بیانیه اى ضمن محکوم کردن هتک حرمت به ساحت مقدس ائمه اطهار و نقض آشکارای قوانین کشور توسط عده‌ای جاهل، خواستار برخورد قاطع و قانونی قوه قضائیه و سایر ساختار های ذی ربط، با این افراد شد.

بیانیه به شرح ذیل است: 
پیروزی‌های ظفرمند وارثان مرشد پیر و میراث دار آن سالک راه عدالت انقلاب اسلامی رعشه بر اندام دستگاه استکبار و ایادی آن انداخته است. دیر سالی است که دیگر طواغیت از رویارویی مستقیم با این کودک نوپا عاجز مانده اند بارهاست که فرزندان این شجره طیبه هیمنه پوشالی جهانخواران را در هم شکسته اند. جهانیان دیده اند و می‌بینند که عیار انقلابی فرزندان روح الله با انقلاب‌های بی محتوای شرقی و غربی متفاوت است و اینان مژده قرآنی وارثان زمین هستند. 

از این رو دست به دامان متحجران مقدس مآب و مسلمانان التقاطی بدبخت زده اند که البته این بار هم مکرشان به خودشان برمی گردد، زیرا مردم انقلابی ایران، اسلام عقلانی و حقیقی را می‌شناسند و راه مقابله با اسلام آمریکایی و شیعه انگلیسی را خوب می‌شناسند.

در زمانی که مهمترین فریضه واجب و اجتماعی اسلام یعنی نماز مبارک جمعه تعطیل شد طبیعی است که مابقی استحبابات دیگر جای خود دارند، عده‌ای با تندروی و ندانم کاری بنام ائمه اطهار به حریم مقدس ائمه اطهار (ع) بی احترامی کردند و به نام اسلام، قوانین جمهوی اسلامی را نقض کردند. 

این جماعت از هر قشری و قماشی باشند چه انقلابی نما‌های فریفته اسلام آمریکایی چه جیره خواران روباه پیرِ مکار این بار هم قرآن‌های بر سر نیزه چشمشان را کور کرد و باعث رسوایی و خفت صاحبانشان شدند. این انقلاب سلیمانی ها، چمران‌ها و احمدی روشن‌ها را داشته که نه اهل افراط و تفریط بلکه بر صراط عدالت و عقلانیت قدم برداشته اند که توانایی فهم و درک دستگاه محاسباتی کلان نگر انقلاب و کشور را داشتند و این امر بر کسی پوشیده نیست. 

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اقدام شنیع هتک حرمت به ساحت مقدس ائمه اطهار و نقض آشکارای قوانین کشور توسط عده‌ای جاهل مقدس مآب را محکوم دانسته و از قوه قضائیه و سایر ساختار‌های ذی ربط خواستار برخورد قاطع و قانونی با حرمت شکنان و اخلالگران در نظم و سلامت عمومی تا قطع ید کامل این غده سرطانی را دارد که در معرکه این ویروس منحوس باعث تشدید بیماری و نگرانی اذهان مردم ایران عزیز شده است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار