مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی:

بیش از ۵۰ گروه جهادی دانشجویی در عرصه مختلف برای مقابله با ویروس کرونا در استان فعالیت می‌کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سلطان‌زاده، مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان‌شرقیبا اشاره به اقدامات قرارگاه مقابله با کرونا در استان گفت: بیش از ۵۰ گروه جهادی دانشجویی با هدف تولید محتوا در دو عرصه اطلاع رسانی در مورد رعایت مسائل بهداشتی و آموزه‌های دینی و پخش محتوا در فضای مجازی، سازماندهی شده است.


سلطان‌زاده مطرح کرد: ضدعفونی معابر و اماکن عمومی، تولید لوزام بهداشتی و پزشکی (ماسک و مواد ضدعفونی)، تولید بیش از ۱۱ هزار لیتر محلول ضدعفونی در مرکز رشد و نوآوری بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز و پخش رایگان بین اقشار نیازمند مردم از جمله اقداماتی است که از سوی بسیج دانشجویی استان انجام شده است.

مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: روزانه معابر و اماکن پرخطر توسط دانشجویان بسیجی ضد عفونی می‌شود. آماده سازی و سازماندهی ۲۵ گروه جهادی برای تولید ماسک از جمله سایر اقدامات بسیج دانشجویی استان است که برای مقابله با کرونا به طور مستمر انجام می‌گیرد.

وی گفت: در این راستا جشنواره ای با محوریت مدافعان سلامت مدافعان امنیت، امید و اقتدار، مردم علیه کرونا، بیوتروریسم در قالب‌های دلنوشته، شعر، پوستر، اینفوگرافی، چندرسانه‌ای برگزار خواهد شد که در این راستا مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا ۱۵ فروردین تمدید شد و تاکنون بیش از ۷۵ اثر از کل کشور ارسال شده است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار