مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان:

تا ریشه کن شدن این ویروس منحوس قرارگاه دانشجویی مقابله با کرونا به فعالیت های خود ادامه خواهد داد

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان: در روزهای اولی که این ویروس منحوس وارد کشور شد قرارگاه دانشجویی مقابله با کرونا شکل گرفت و تا ریشه کن شدن این ویروس منحوس به فعالیت های خود ادامه میدهد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان محمد امین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان در مصاحبه با خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی گزارشی از مجموعه فعالیت های قرارگاه دانشجویی مقابله با کرونا را بیان نمود.

محمد امین بخشیان گفت: در روزهای ابتدایی که این ویروس منحوس وارد کشورمان شد قرارگاه دانشجویی مبارزه با کرونا در سطح ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان شکل گرفت و تقسیم وظایف بین اعضای این قرارگاه صورت پذیرفت و همچنین پس از آن این قرارگاه در دفاتر بسیج دانشجویی شهرستان های استان سمنان نیز شکل گرفت و از همان روزهای ابتدایی دانشجویان بسیجی در قالب قرارگاه دانشجویی مبارزه با کرونا فعالیت های خود را آغاز کردند.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان گفت:به همت دانشجویان بسیجی در شهرستان های دامغان و سمنان معابر و اماکن پرتردد این دو شهرستان ضدعفونی گردید و همچنین در شهرستان شاهرود نیز بسیج دانشجویی با همکاری دانشگاه فنی کارگاه دوخت ماسک را راه اندازی کرده است که دانشجویان بسیجی با مجاهدت خود در آنجا مشغول به فعالیت هستند.

وی افزود: از دیگر فعالیت های این قرارگاه همکاری با دانشگاه های علوم پزشکی استان سمنان میباشد که در این راستا قرارگاه اقدام به فراخوانی دانشجویان رشته های پزشکی و پیراپزشکی کرده و با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی این دانشجویان در بخش های مختلف سازماندهی شدند.

محمد امین بخشیان در پایان گفت:قرارگاه دانشجویی مبارزه با کرونا با هدف روحیه و امید دادن به جامعه، افزایش روحیه کادر درمان و تشکر از زحماتشان، آموزش در زمینه های مختلف و آشنایی مردم با دروغ پراکنی و سیاه نمایی های رسانه های بیگانه در فضای مجازی در حال فعالیت میباشد.

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار