سردار سالاری: بسیج دانشجویی باید سایر مجموعه ها را به حرکت درآورد

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در جمع کارکنان ناحیه بسیج دانشجویی استان: بسیج دانشجویی باید سایر مجموعه ها را به حرکت درآورد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سرتیپ دوم پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در ناحیه بسیج دانشجویی استان، حضور یافت.

 
سردار سالاری، ضمن حضور در جمع اعضای ناحیه بسیج دانشجویی با یادآوری ماه پر برکت رجب، با توجه به فراز [یا مَنْ یُعْطی مَنْ سَئَلَهُ ] دعای  ماه رجب، از حاضران خواست در این ماه از خداوند خواسته های خود را طلب کنند، زیرا خداوند از روی بخشندگی درخواست های بندگان را پاسخ خواهد داد.
 
فرمانده سپاه امام سجاد(ع)  ضمن قدردانی از روحیه جهادی بالای مجموعه بسیج دانشجویی، عنوان کرد: بسیج دانشجویی ظرفیت ها و روحیه مطالبه گری بسیار بالایی دارد که یکی از ارزشمندترین سرمایه های ما است و ما هم توقع بالایی از این نیروی متعهد پای کار انقلاب داریم.
وی ابراز کرد: ما توقع داریم بسیج دانشجویی مانند یک لکوموتیو سایر مجموعه ها و دستگاه ها را به حرکت درآورد؛ یکی از نمودهای این حرکت، پاتوق مطالبه گری است که به حق باعث تقویت روحیه مطالبه گری و پای کار آمدن سایر مجموعه ها، جهت پاسخگویی به مردم است.
 
در پایان جلسه، با اهدای لوح یادبودی از زحمات و تلاش های اعضای ناحیه بسیج دانشجویی استان در سالی که گذشت، تقدیر به عمل آمد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار